Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Favourite SOTW Theme
Medieval
30.00%
3 30.00%
Vehicles
0%
0 0%
Morbid \o/
60.00%
6 60.00%
Naruto 8D
10.00%
1 10.00%
Total 10 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

SOTW 4

#1
Cand am intrebat daca e bine sa incepem vinerea ca sa aveti timp in weekend, am primit un raspuns afirmativ si niciunul negativ, so... we gonna try again.

Theme: FREESTYLE (asa, de reinceput)
Deadline: Miercuri, 13 Ianuarie
Aveti regulile aici.
Thread is for submission only, daca aveti nelamuriri de orice fel, postati aici.

Winners get rep, and a place in the Hall of Fame. G'luck, have fun.

#2
Ok then, i'm first ^^"

[Imagine: gdgfx.png]

Good luck to the rest! [doar sa mai fie 21 ]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#3
Well... daca nu mar fi implorat Alysu nu ma aventuram dar acuma faptu' e consumat >Smile

[Imagine: 2cxxj4j.jpg]

Succes tuturor participantilor :3 !
[center][Imagine: jgssig.jpg]
My Deviant xD
Mah' blog * ω *

Kpop -> my air ,my love , my everything :X
당신을 사랑합니다!
당신은 내 마약!
Love you ,my pervy boy ♥
[/center]

#4
lucrez la asta de ceva timp asa ca sper sa va placa...
[Imagine: phantomm.jpg] [Imagine: w359.png]

#5
Ăăă ... mda. Dacă tot e freestyle, şi dacă tot sunt puţini participanţi ...

[Imagine: wodsig.png]

[Şi dacă tot nu-i cine ştie ce sigul, lol]

#6
Mno, ii mai vechi sigul, not too bright, but:

[Imagine: TRIVIAL.png]

Maine last submission day, chop chop.

#7
Ok nu cred ca se mai inghesuie nimeni, so we could as well start voting.
You know the shit, participantii trebuie si ei sa voteze, comentati fiecare sig, alegeti unul. Las timpul de vot pana vineri.

Alysu - [Imagine: gdgfx.png]

▫Đumi▫ - [Imagine: 2cxxj4j.jpg]

FallenAngel
- [Imagine: phantomm.jpg]

Aikad - [Imagine: wodsig.png]

Reyna - [Imagine: TRIVIAL.png]

Start Voting

#8
Sa vedem...O luam cu inceputul ,neah ?

Alysu
Imi plac mult culorile din background.Observ ca sunt alese cu grija si dau un aer placut creatiei tale.Nu stiu ce cred altii dar mie imi plac acele combinatii de culori pe care le'ai ales tu. ;] Mergea si un border

Dumi
OMG!Imi placee muuult!In primul rand imi place ca ai combinat culorile textului si nu ai folosit o singura nuanta.Renderul e minunat si... nu stiu ce sa zic pentru locul ales de tine pentru a te semna.

FallenAngel
Nu pot spune ca nu imi place lucrarea ta, dar nu e genul meu.Inca ceva,poza nu e clara...ori ai folosit mult blur.

Aikad
Inca o lucrare frumoasa.Mie imi place mai ales pentru combinatia de brushuri si culori.Nice! In unele locuri mi se pare putin cam simplu...Puteai umple spatiile goale.

Reyna
O lucrare deosebita!Personajul se potriveste cu nuantele de culori alese de tine si imi plac brushurile si efectele...deci..sunt bine alese!


Hmm...a fost destul de greu dar votul meu merge spre Reyna!!!
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#9
Ok, nu am reuşit să particip şi eu la SOTW din păcate T_T dar totuşi am venit să comentez D:

Alysu
Este destul de drăguţ dar ceea ce nu îmi place este faptul că e prea bright, poate e doar părerea mea. Are culorile prea intense, şi îmi cam ia ochii ceea ce nu mă atrage deloc. În rest background-ul e drăguţ şi îmi place persoanjul, and everything else. Problema e că e prea bright contrast : - ?
▫Đumi▫
Drăguuţ. Îmi place cum a ieşit. Simpluţ, şi drăguţ. Îmi place cum ai pus border... Eh, estre chiar drăguţ, sincer îmi place cum ai combinat totul pe acolo . Are un aspect chiar finuţ. Nu prea îmi place cum te-ai semnat, nu îmi place cum se vede : - ? hm

FallenAngel
Este drăguţă lucrarea. Hmm... să zicem că îmi place ideea, dar sunt de părere că ai folosit prea mult blur [ cred că blur ] că e cam neclară pe alocuri imaginea, şi personajul nu se vede chiar atât de bine. Deşi ca şi idee chiar îmi place, calitatea imaginii nu e chiar foarte bună.

Aikad
Este drăguţ, dar nu mă atrage prea tare la privire... Backgroundul ăla aşa alb e ok, şi scrisul parcă se vede binişor, the butterfly is ok, dar nu îmi atrage privirea prea tare. Nu ştiu exact ce nu îmi place dar nu mi se pare atractiv, e ca ceva simplu şi obişnuit ,.. hm. Dar trebuie să recunosc că lucrarea este chiar reuşită, îmi place combinaţia de culori : D

Reyna
După părerea mea asta este cea mai reuşită lucrare din acest concurs. Bine, cel puţin asta e părerea mea . background bine pus la punct, personaj de asemenea. Culorile sunt foarte bine combinate, sau aşa mi se pare mie. Îmi place şi cum se vede textul...

Votul meu merge către Reyna.
Mi-au plăcut şi celelalte lucrări, dar aceasta este cea mai reuşită [ în opinia mea ] din acest concurs. Felicitări şi celorlalţi, aţi făcut o treabă bună : ) .

#10
Ok guys mai votati pana diseara, cred ca patru zile sunt de ajuns *rolls eyes*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTW 11-INSCRIERI Ryuu 0 3.656 08-02-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  SOTW 10 - VOT Ryuu 15 13.243 06-02-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Anunt! SOTW revine. Ryuu 9 14.472 03-02-2011, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 9-VOT Ryuu 20 16.226 28-01-2011, 05:28 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  SOTW 8-VOT Ryuu 17 14.571 11-01-2011, 06:42 PM
Ultimul răspuns: cicudaf
  SOTW 7 Tox 0 3.581 21-02-2010, 10:29 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 6 Tox 14 11.831 20-02-2010, 12:02 AM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 5 Tox 6 6.087 05-02-2010, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 3 Tox 12 13.173 11-10-2009, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 2 Tox 18 14.873 06-10-2009, 04:08 PM
Ultimul răspuns: Tox


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)