Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SOTW 2

#1
Ok guys, this is the second try. Din motive pe care probabil le stiti, intre posturile pierdute au fost si the sotw threads, si din moment ce am vazut ca unii useri aveau deja sig-ul facut, imaginea va ramane aceeasi, asa ca va puteti posta sig-urile pana vineri, cred ca 2 octombrie 21. O sa anunt vineri sau sambata dimineata inceperea votului, care se va desfasura in weekend.

http://img200.imageshack.us/img200/377/l...nknown.jpg

Aveti mai sus imaginea aleasa de castigatoarea SOTW 1. The rules are the same, postati fiecare aici, nu e nevoie sa va anuntati inscrierea or smth like that. Inca o data amintesc faptul ca fiecare participant trebuie sa voteze, so if you'd please..

GL to all ;D

#2
sper sa va placa.
a si tox puteai sa alegi o alta poza nu era nici o problema71
http://img193.imageshack.us/img193/7237/...encopy.jpg

#3
[Imagine: sotw2copy.png]
... ... ...

#4
O cacealma, însă m-a cuprins un chef să cotrobăi prin Photoscape, şi rezultatul nu e unul chiar rău, zic eu:
[Imagine: ausmu.jpg]

#5
[Imagine: ContestShiz.png]

#6
Am o mica intrebare,ma gandeam sa particip,la cat chef de lucrat am in Gimp,insa..sunt putin aeriana.Nu prea stiam despre ce e vorba asa ca am citit regulile si am vazut ca ati postat aici GFX'urile si restul,deci nu mai trebuie trimise prin PM nimanui?Ehh..dar pe ele ne putem semna atata timp cat persoana respectiva vede deja al cui e creatia,daca este postata aici?Cam atat ^^ btw dragute lurari 4
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#7
Nu, nu trebuie sa trimiti nici un fel de pm, nici posturi de inscriere, doar iti postezi lucrarea aici. Implicit, e de la sine inteles ca, da, ai voie sa te semnezi. Asteptam lucrarea si daca mai ai alte nelamuriri.. ^^

#8
Ergh,merci Tox pentru informatii ^^ nu m'am mai semnat fiindca nici cei de mai sus nu au facut'o asa ca...am revenit cu nimicul meu,chiar nu ma pricep in Gimp dar imi palce sa modific pozele 4

[Imagine: nzgmxj.jpg]
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#9
Okay guys, time to vote, aveti mai jos creatiile. Din moment ce, de data aceasta, au fost numai 5 participanti, va fi numai un castigator. Din nou, v-as ruga sa comentati asupra fiecarui sig - o parere, un sfat, ce vreti voi - iar mai apoi sa votati. Votul se va desfasura pana maine seara, see you then ^_^.

FallenAngel - [Imagine: hellvsheavencopy.jpg]

nibbles - [Imagine: sotw2copy.png]

Kazuki - [Imagine: ausmu.jpg]

Toxicâ„¢ - [Imagine: ContestShiz.png]

Kayura - [Imagine: nzgmxj.jpg]

#10
Ehe...in sfarsit !! 4 Nu sunt experta in gimp si photochop(se vede de la creatia mea -_-) dar..sa comentez si eu cate ceva.



FallenAngel Hmm,imi place ideea cu rai si iad,e originala ^^ Culorile sunt super,insa,cred ca imaginea putea fi putin mai mare si partea cu iadul ar fi mers in stanga,nu intoarsa cu susul in jos,nu stiu,parerea mea.

nibbles Ce sa zic?Imaginea arata foarte bine,imi plac efectele acelea de culoare si...e putin cam simplu,dar arata bine asa.Cred ca ar fi mers si un text,sau nu?!

Kazuki Etto,in primul rand nu ai folosit o rama si pare putin cap ciudat.In al doilea rand nu ai folosit toata poza (bine,asta a fost ideea ta,nu am nimic impotriva) dar nu prea arata bine -__- si efectele sunt cam ZERO in gfx'ul tau.

Toxicâ„¢
Arata super bine,mai ales efectele acelea de culoare(rosu ca sangele) Imi plac mult si brushurile si partea aceea mai intunecata cred ca prinde foarte bine in background 4

Kayura (me) Ma pot comenta si pe mine,nuh? 21 Etto,nu cred ca am folosit o rama corecta si efectele acelea de culoare nu prea se potrivesc...iar brushurile sunt alandala xDD ,voi decideti 10


So,GFX'ul pe care'l votex e numar 4 adica
Toxicâ„¢
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTW 11-INSCRIERI Ryuu 0 3.657 08-02-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  SOTW 10 - VOT Ryuu 15 13.244 06-02-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Anunt! SOTW revine. Ryuu 9 14.473 03-02-2011, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 9-VOT Ryuu 20 16.228 28-01-2011, 05:28 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  SOTW 8-VOT Ryuu 17 14.571 11-01-2011, 06:42 PM
Ultimul răspuns: cicudaf
  SOTW 7 Tox 0 3.582 21-02-2010, 10:29 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 6 Tox 14 11.832 20-02-2010, 12:02 AM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 5 Tox 6 6.087 05-02-2010, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 4 Tox 11 10.314 17-01-2010, 10:23 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 3 Tox 12 13.174 11-10-2009, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Tox


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)