Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SOTM Noiembrie - Vot -

#1
Câştigătorul acestei luni va alege tema pentru luna următoare, desigur nu va putea fi folosită o temă din lunile trecute, şi o medalie de merit ( dacă nu o are deja ). Celei mai bune critici i se va oferi de asemenea o medalie.

Vă rog sa citiţi regulile cu atenţie înainte de a vota.


Procesul de votare - Cum votez?


1. Uită-te cu atenţie la intrările din post si alege una, două sau trei - de preferabil trei - care îţi plac.

2. Copiază numărul şi numele intrărilor alese.

3. Postează o singură dată aceste detalii menţionate la punctul 2.

Exemplu
Citat: Bram Stoke Wrote:
1. Dracula
14. Alucard
23. Vlad Tepes

Câştigătorul va fi anunţat în momentul în care ultima zi de vot a trecut.

Regulile de vot


1. Se pot vota până la trei intrări, minim una.

2. Toate voturile sunt egale.

3. Nu încurcaţi procesul de votare prin a încerca să vă schimbaţi voturile sau să postaţi de mai multe ori. E un format simplu, dacă nu îl respectaţi voturile voastre nu vor fi luate în considerare.

4. În cazul unui partaj se vor supune din nou la vot lucrările în cauză.

5. Votul pentru propria persoană e interzisă, dar puteţi vota chiar dacă sunteţi participanţi.

6. Pentru a scoate potenţialul de trişare din calcul, fiecare cont înregistrat cu o săptămână înainte sau în timpul votării nu este valid pentru vot.

Luna aceasta perioada de votare este cuprinsă între 26 noiembrie ( aş pune 25, dar mai sunt doar patru ore ) - 3 decembrie.

Succes tuturor participanţilor!

1. Lily :
[Imagine: vfxqmv.png]

2. MimiÅŸor :
[Imagine: 1fbksm.png]

3. Daniela :
[Imagine: Untitled-1pp-1.jpg]

4. Abbeh :
[Imagine: scaled.php?server=401&filename=sotm.jpg&res=medium]

5. History :
[Imagine: grellfemalerenditionbyw.jpg]

6. C0caaa!na :
[Imagine: test_____by_zozoleee97-d4fx647.jpg]

7. xo.Miky.xo :
[Imagine: 7753hi48c.jpg]

[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#2
Eu eu eu.

2.Mimisor
4.Abbeh
5.History.

^.^
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#3
Hmm. Lucrările de luna asta sunt foarte bune, o să-mi fie cam greu să aleg.

1. Lily
5. History
7. xo.Miky.xo

#4
5. History
4. Abbeh
2. MimiÅŸor

^^" Ei bine, baftă şi celorlalnţi, dar lucrările votate de mine mi se par foarte -foarte reuşite şi drăguţe.
[Imagine: blahf.png]

#5
5. History;
2. MimiÅŸor;
6. C0caaa!na.

Putine lucrari reusite. Dar sa zicem ca merg...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
2. MimiÅŸor
5. History
3. Daniela.

bum-bam-pam-pam.

#7
1.Lily;
2.MimiÅŸor;
4.Abbeh.

Destul de reusite lucrarile, dar este o diferenta clara intre cele bune si cele mai putin bune.

#8
Unii ar trebuii să mai aibă puțin respect. Spuneți unele lucruri de parcă lucrările care nu le-ați votat ar fi niște nimicuri. Yaoi Maniac, puține lucrări reușite, mă abțin... Hiraiu, da, este o diferență dintre cineva care stă să facă o lacrare într-o oră și cineva care o face în nu mai mult de 30 de minute Smile.
Scuzați-mă că m-am băgat, dar... =/.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#9
@Daniela ~ Draga, eu nu am vrut sa sune ca si cand restul ar fi nimicuri. Si ii respect pe toti care au facut GFX-uri deoarece daca imi dai mie sa fac asa ceva cred ca o sa iasa o mare tampenie din moment ce nu am skill-urile necesare.Doar ca unii ar avea asteptari mai mari din partea concurentilor din moment ce este un concurs.Eu personal cred ca ar trebui sa fi mai "open" la ce spune lumea, sa stii ca nu peste tot trebuie sa scrie fie laude pentru ca asta ar insemna ca si-ar lua toti in cap. Acum nu o sa stau sa comentez fiecare lucrare in parte pentru ca nu sunt de "specialitate" si nici nu sunt dintr-un juriu sau asa ceva.Apreciez faptul ca te-ai scuzat ca te-ai bagat, dar cum era aia "Daca taceai, filosof ramaneai". Acum scuza-ma daca te-am jignit sau am parut prea rautacioasa, dar asa cum tu ti-ai exprimat parerea mi-am exprimat-o si eu pe a mea.

#10
Dacă aș fii nesimțită aș face o comparație dar mă abțin, dar spun doar că eu una nu mă oftic dacă așa se gândește cineva, adică când o lucrare este mai bună ca a mea, admit asta, dar când nu... nu. Dar este o diferență dintre cineva care adaugă un text și oleacă luminozitate și cineva care muncește și nu i se apreciază munca >.>.
Anw, baftă celorlalți.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTM Noiembrie - Intrari - SnowFlake. 7 3.656 12-11-2011, 11:56 PM
Ultimul răspuns: Miky sweetie :3
  SOTM Noiembrie - Vot Lia 3 3.499 28-11-2010, 12:56 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  SOTM Noiembrie - Intrari Lia 18 9.859 21-11-2010, 07:23 PM
Ultimul răspuns: gez23


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)