Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SKiT's GFX

#31
Mersi mult Denny ^^. Si acel DragonBall nu e wall. Are cumva marimea unui monitor? XD Oricum, titlul e One Star DragonBall deci accentul trebuie sa fie pus pe glob si nimic altceva. Inteles-ai? o:

Un nou set. Trebuia sa fie un 'practice' dar a iesit ceva frumos la sfarsit 21

-Doar 1280x1024-

Clicky

Download and Enjoy k.
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#32
Fac dublu-post, imi pare rau XD

Un nou set de wallpapere : "Fresh Lemons" Set

Download and Enjoy!
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#33
deci comentez la siguri:
imi place cea vector cu asuma,e reusita,dar chestia e ca multe dintre semnaturi sunt overcontrasted.
cea cu naruto e frumusica,iar in rest sunt bune dar mai trebuie de lucrat la ele(scuze ca nu zic si de bine,dar nu avansezi asa)
ei bine,incearca tutorialele lui Snakey de pe linkm.
sper ca ai auzit de NSL,cauta pe acolo niste tutoriale 3 bafta
[center][Imagine: 21o7brq.png]
[Imagine: znu7vk.png]
bzzw,i felt how the darkness came in my world when Itachi,one of the most powerful characters from Naruto died.Sasuke,come to kick your a*s!
smash the bug
[Imagine: bug.gif][/center]

#34
Stai calm, nu ma supar. Smile Doar ca eu nu mai fac sig-uri de muuult timp, asa ca... Oricum niste tutoriale sunt binevenite oricand. ^^

Ceva nou

M-am apucat sa fac ilustratii care implica spatiul, planetele, stelele, si toate cele.

The Dying Sun (Download pt Full-Size)

Si un alt set de wallpapere. N-am mai facut demult cu anime asa ca... Se vede cel mai bine cu versiunea Bright.

Gravity Zero ( 1680x1050 & 1280x1024 )

^^
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#35
despre operele tale,
1.Incearca sa ai un Focal point in majoritatea lucrarilor,putin sharpen nu ar strica
2.Culorile/am vazut cateva erau overburned incearca sa faci o combinatie placuta ochilui intre contrast si brghtness
3.La siguri.... nu cred ca ai vrea parerea mea :s
4.Incearca sa te uiti la cateva tutoriale si sa iei cateva parti care ti se par importante.(note: tutorials are not made to be 100% folowed as shown)poti lua cateva sfaturi din tutoriale,efecte,tehnici si cateodata chiar imitarea unui stil.
5.Keep it up ^^ and do nut give up
[Imagine: dgfree.jpg]
Thanks Djunknown for the present :3 means alot for me!

[Imagine: nature.jpg]
Latest sign.

#36
Dude, mersi mult ca mi-ai zis toate astea. =)
Aveam nevoia si de parerea bine-cunoscatorilor. Bine, sig-urile alea sunt chiar vechi, si nu prea mai fac.
Tutoriale urmez si acum. Net-ul plin de ele, nici nu stiu care sa mai iau. 21

O sa te rog sa treci mai des pe aici, daca vrei. =)

New set yo. De mult timp vroiam sa fac niste wallpapere cu tema butonului de shut down. Here it is, mai multe cititi pe coperta si la description :

Shut It - Wallpaper Pack - Download and Enjoy!
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#37
nice pack,but my only complain,THOS LINES IN / PART. u should remove thos on the SHUT button :3 and.. on the backround,slowly fade in a kind of Circle or something
[Imagine: dgfree.jpg]
Thanks Djunknown for the present :3 means alot for me!

[Imagine: nature.jpg]
Latest sign.


#39
Dude, serios acum, te-am descoperit pe dA si acum pe Zup, te apreciez atat din punct de vedere al talentului la desen cat si in arta digitala. Ai niste creatii fabuloase la care nu numai ca ma holbez - si-mi curg balele, trebuia sa mentionez detaliul asta ca altfel nu eram sanatoasa 21 - dar ma si uit dupa diverse trucuri si moduri in care imi pot imbunatati si eu stilul, nu fur nimic, doar cercetez 4

Nu am ce sa critic, momentan nivelul meu nu-mi permite xD. You're way better.

Ai si un thread la desen <3?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#40
Multumesc mult Mittwoch, nu ma asteptam la un asemenea reply. ^^ Thanks a lot. Si ca tot m-ai gasit pe Dev, ai si tu cont? Daca da, give. 4

Si da, am un thread la desen chiar aici.

Si revin cu o noua creatie.

Firefox Wallpaper Pack


Vroiam de mult timp sa fac un Firefox care distruge Pamantul, dar nu puteam face unul pana nu primeam tableta. Acum doua saptamani am primit-o, iar a doua lucrare este aceasta. Hope you like it or something. xD
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)