Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

RedBoy-GFX

#1
Am venit si eu cu niste creatii in PhotoShop, sper sa va placa. Astept critici si pareri.

[Imagine: 1743467_260819987427517_2090054719_n.jpg]

[Imagine: nyq.bmp]

[Imagine: RedKOnaruto_zps190717ba.png]

[Imagine: redder_zpsbd944865.gif]

Sec. XXI, secolul vitezei

#2
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#3
New

[Imagine: NatsuRB_zps41045373.png]

and

[Imagine: Myart_zpsf0d40abc.png]
[Imagine: redder_zpsbd944865.gif]

Sec. XXI, secolul vitezei

#4
Hei ^_^
In principal imi place ca nu ai pus textul pur si simplu pe imagine si in acelasi timp nu ai incercat prea mult sa-l integrezi acolo. Si e dragut ca ai facut o semnatura avand textul in prin plan.
Ce nu imi place in niciun fel e ca folosesti prea mult...sharpen ? parca asa se numea. Sau in orice caz, cumva scazi calitatea imaginii si e foarte deranjant. Cel putin in a doua semnatura din primul post sunt sigura ca ai bagat sharpen...de mai mult de o data sau i-ai facut ceva sa dea efectul ala. Nu arata bine, arata a calitate slaba.
Apoi...cred ca ar fi o idee buna sa nu mai bagi asa multe efecte peste personaj pentru ca tu il bagi prea mult in fundal si nu mai iese in evidenta asa cum ar trebui. Nu e destul sa faci un fundal peste care sa pui o imagine si apoi sa pui cateva efecte peste amandoua.
cred ca asta a fost tot...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)