Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rawkfiszt AMV

#11
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no2_r1_500.gif]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no1_500.gif]

#12


[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no2_r1_500.gif]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no1_500.gif]

#13
Grozav, se pare ca ai ceva skill si in video editare, nu doar in gfx, you are kind of a Jack of all trades, eh? Ai respectul meu. Am sa comentez ultimele 3 AMV-uri pe care le-ai pus. Cel cu Durarara mi se pare cel mai reusit, se observa ca e editat mai mult decat celelalte doua, asta si pentru ca cele din Tokyo Ghoul se concentreaza doar pe o singura lupta, pe cand cealalta pe mai multe episoade din serie. Nu ai folosit multe efecte in primul, insa atunci cand ai recurs la ele te-ai utilizat bine de acestea si nu le-ai aruncat acolo doar sa ia ochii, de asemenea si melodia pe care ai folosit-o este una grozava si adecvata pentru actiunea din AMV. Singura problema pe care o am cu cel din Durarara este finalul unde video-ul se incheie destul de subit, inainte de a se fi sfarsit melodia de tot, la fel ca si in cazul celorlalte doua de altfel. Eu personal iti recomand ca AMV-ul sa inceapa si sa se termine odata cu piesa originala si sa nu editezi muzica decat daca e instrumental unde nu se prea observa cand tai din ea, altfel vei avea un final fortat si nenatural care se observa cum a fost in cazurile de fata.

Cele doua din Tokyo Ghoul sunt destul de simpliste tocmai pentru ca nu ai avut cine stie ce material cu care sa lucrezi si astfel mai mult sunt fragmente de episod decat editari propriu zise, insa nu sunt rele. Mi-a placut in cel cu Juuzou textul care subliniaza unele versuri din melodie si mai sporeste intensitatea din AMV.

Succes in continuare, astept curios si altele.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#14

In sfarsit am reusit sa mai realizez inca un AMV. Sper sa va placa ! ^_^
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no2_r1_500.gif]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)