Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

#31
Uhmmm...Nu ştiu ce să spun,mă simt într-un fel dezamăgită.E altfel fără Jay! Îl vreau înapoi!!
Unora dintre ei nu le stă bine nici cu machiajul nici cu freza... Dansul...uhm,cam simplu.Cred că plecare lui Jay Jay i-a afectat enorm! Chiar îmi pare rău pentru ei! Dar,totuşi merită 10...pentru că sunt o trupă reuşită! De la care cer mai mult!!

Next: SS501-Love Ya!
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#32
Obsesia mea O.o melodia aasta trebuie sa o ascult cel putin de 5 ori pe ora 24 . O adooooor <3 mai ales partile de lui HyungJoong <3 le stiu pe deorst 24 . Si dansul la fel 15 Asa imi suna alarma de la telefon 24 si eu in loc s ma trezesc incep sa dansez 24) in pat asa cum pot =). En fin. E o melodie care merita nota 10 8.


Next:


Love Light - CN Blue
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#33
Next : B.O.A - Hurricane Venus

Nu ascult CN.Blue nu îmi place. Piesa pentru început mă atrage cu chitara lu unu din ăia. E simpatică vocea tipului. Solistul o începe bine. E chiar calumea instrumentalu + vocea până aici. Acum apare rapperul. Hm . . . bunuţ nu excelent. Nu e cine ştie la rapp, dar mă rog. Începe vocea să cânte şi e simpatic până aici. Se opreşte şi începe altul. Vocea asta e simpatică la fel, totuşi rapperul nu are ce căuta acolo în început. Nu e bine plasat. Strică totul. Şi aşa nu le are cu rapp ' ul se bagă unde nu trebuie. În afară de ruepăr, totul mi se pare kawaii şi nu se străduie prea mult să cânte. Vocea lor e simpatică şi chiar dulce, poate chiar prea dulce. Aş vrea să o ducă mai sus, dar pe acum văd că se mai destind. Îmi place sfârşitul cum a terminat tipul ăla melodia. Îi dau nota 9. Sincer, răpuitul lasă de dorit, sau poate dacă a încercat tipu să facă aşa ceva.
-

#34
WOW!!!
Trebuie să recunosc , fata asta chiar îşi merită toate laudele .
Nu ascultam înainte BoA , dar cred că o să ajung s-o ador . Chiar îmi place melodia ! E super !
Şi ea e cute , poza e super drăguţă , trebuie să am melodia pe telefon neapărat ! 10 !!

Next :G.Na - Irreversible
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#35
Cred că ai vruit sa zici Ga-In XD
Ador melodia ei,să nu mai zic că ea este totodata favorita mea de la Brown Eyed Girls XDDDDD,îi ador vocea.
Melodia asta are cam tot ce ii trebuie ,ritmul este super,videoclipul are o poveste XD şi dansul e draguţ. Desi prima dată când am ascultat-o mi se păruse indiferentă,începusem să o fredonez şi după să o ascult mai mult hehehe ,acum o ador XDDDDD. Nota - 9.50

Next : o melodie foarte cunoscută 4 Brown Eyed Girls (브라운아이드걸스) - Abracadabra
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#36
Abracadabra *face dansul* O ador 8 e atat de superba <3 Le ador vocile la toate 4 . Totusi in toate melodiile lor rapul lui Miryo m-a atras cel mai mult [ in Sign de exemplu astept cel mai mult partea ei ] . Nu am ce zice rau despre ele 8. Versurile sunt chiar faine, negativul superb, dansul =p~ [ il stiu ] e genial 21 . nu ai cum sa nu ii dai 10. Vocile lor sunt grozave ^^'.

Next:

B2ST - Take care of my girlfriend (Say no )

<3
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#37
Vaiiii asta e una din melodiile mele favorite de la ei dacă nu chiar favorita mea XD .Cred că daca nu o ascult de câteva ori pe zi nu mă simt bine.Partea mea favorită este cea pe care o cânta DongwoonXDDD. Nota....10!!!!!!

NEXT:..You-You-You're ready????
->

Hyun Ah - ChchchChange 21)))
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#38
Omg , ce prostie am putut să scriu 21 . Eram cu gândul în altă parte , Mianhae !!
Deci , revenind . Am aflat de melodie văzându-l pe MinHo din SHINee dansând pe ea la Star King . Deci m-am prăpădit de râs ! Nu mai știam cum să respir . Melodia este foarte frumoasă . Are ritm , versurile sunt foarte bune și ele . Videoclipul e cute , și de ea chiar îmi place . Dansul , e sexy :X Vestimentația o ador ! Am stat bine și m-am gândit că și vestimentația face un videoclip să arate frumos 21 Ce mai descoperireee 21 24 4 10 ! Și încă o dată scuze pentru greșeala mea 21 . Am fost mai aeriană când am postat . Eram distrată 21 .

Next :
Dalmatian - Round 1 ^^
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#39
OMG, ador melodia :X cea mai cute si tare melodie posibila [crazy fangirl] God, trebuie sa recunosc baietii astia au facut o treaba excelenta cu melodia asta <3 Ritmul il ador, mai ales cand latra ei xD, dansul e wow, mai ales faza cu microfoanele 21 si versurile sunt atat de potrivite pt cineva care acum a intrat in industria muzicii. xD

Anyway, ador melodia, si ii ador si pe ei 65 nota 10 [merita o.o]

Next ----> ze:a - mazeltov
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#40
Uh, uh imi placea la nebunie acum ceva timp 21. Dar am inceput sa ma plicitisesc cand o ascult, idk why 21. Desi, inca asa imi suna telefonul 78 . Vocile lor sunt geniale, ofc.21 Imi place cand zice careva pe acolo : aw 15 . Rapul lui Nicole e genial, ca in toate melodiile, si m-a surprins faptul ca e rapper insa poate face si pe vocalist o.o' e o chestie ciudata 21 *laughs* restu vocilor sincera sa fiu nu m-au impresionat foarte tare. 21 Soo nota 9 . ^^'

Next:

B2ST - Take care of my girlfriend (Say no )
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.138 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.788 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.380 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)