Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song 2.

#21
Oh, nu ma asteptam. Am incercat de ceva timp sa ascult Rammstein. Imi plac deoarece canta in limba germana si am o slabiciune pentru asta. Daaar nu e chiar genul meu. Nu imi prea place inceputul. Vocea e foarte...adanca sau cum sa zic, iti da fiori dar si ma sperie 21
Sooo ii dau un 7.

Next: Skillet - Whispers in the dark
[Imagine: ak8THBQ.png]


#22
Wow..e printre preferatele mele :X ..Pot sa ii dau mai mult decat 1o? Daca as putea i-as da:X
Imi place totul la ea..instrumentalul ma face sa vreau sa o ascult again and again..his voice is addictive8 si versurile..tipic Skillet, superbe:X
Deci:1o

Neext: Skillet - Awake and alive
I hope you like it! 105
:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#23
Aveam si eu o perioada cand ascultam BB in prostie .. Acum nu ma mai incanta atat de mult; dar sa zicem ca melodia e .. draguta. Imi plac versurile, instrumentalul merge cat de cat, in unele parti vocea lui Ben ma enerveaza, alteori merge .. 8 pentru ca imi aminteste de vremurile bune.

Next: All the King's Horses
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#24
Ok,sooo inceputul e destul de dragut. Nu imi prea place vocea solistului dar melodia are un ritm destul de dragut. Imi aminteste de o lupta in care sunt gramezi de cadavre, pe cand afara ninge si *cineva* se plimba printre ele. Imi mai aduce aminte de prietenii pe care i-am pierdut.
Sooo, am sa ii dau nota noua.
Next: Far- My Pony
ps: Sincer, nu stiu care e faza cu melodia asta, dar m-am gandit ca e destul de draguta.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#25
Taken, I guess.
*postscurtpostscurt*
_________________________________
Bun .. nu stiu de ce, dar are iz de sex anthem melodia asta : )) Eliminand versurile de 'fuckareala' T__T; melodia merge cat de cat. Ritmul e catchy, vocalul e bunicel, partile alea techno/electro w/e mi se par enervante ..
"If you're horny lets do it
Ride it my pony"
Oh boy o.o .. 8.

Next: Left Of Center.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#26
niciodata nu mi-a placut anime-ul ala si nu mi se pare frumos nush de ce dar ma plictiseste, dar aici e vorba de melodia
39 melodia e destul de reusita ca e halloween :X 24 dar nu imi place tipatele lor si ce fel vorbeste, ar trebui sa fie mai linistiti deci ii dau un 7 3

next: http://www.youtube.com/watch?v=_TBeL9qm8iU
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#27
OMFG taken taken taken *bwahaha*
Aşa bun, am pregătit terenul.
_______________________________________
Întotdeauna mi-au plăcut Vama Veche şi mi se pare imposibil să nu îl iubeşti pe Tudor. Încă de acum câţiva ani, de când au scos melodia, am ascultat-o în continuu şi mereu îmi ziceam că atunci când voi împlini 18 ani o să mă plimb pe plajă fredonând "Lume cât te iubesc!
Suflletul mi-e bombă explodez!" .. Şi uite că ziua asta nu mai vine ..
Revenind: ritm liniştitor, versuri plăcute, băieţii de la Vama Veche întotdeauna au ştiut să se facă plăcuţi ^^.
10 fără discuţie.

Next: Nick Cave - The ship song
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#28
Citat:Next: Calling you, Outlandish
God, cât am iubit eu melodia asta <3
off:Teh, I`m still loving this song<3

on:Well, e prima data cand ascult melodia asta, dar nu m-a atras de niciun fel. E live, vocea tipului e draguta, dar cum incepe melodia, asa se si incheie.Tonalitatea nu se schimba deloc pe parcursul melodiei.Versurile nu ma atrag in mod deosebit. Ii dat 7 pentru vocea lui si pentru ca e live.

________________________________

Next:Numb, Linkin Park
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#29
Linkin Park - Numb. Ce pot să spun despre ea, nu era preferata mea când ascultam Linkin Park, în acea perioadă îmi plăceau altele, dar se pare că subestimam această melodie.
Versurile mi se par superbe, geniale, îmi face plăcere să ascult această melodie. Ritmul este foarte plăcut, vocea e pe placul meu.
La videoclip nu mă uit, prefer doar să aud.
"All I want to do is to be more like me and be less like you" ~ Ce simplu sună, dar este atât de profund. Mă fascinează melodia asta... Merită un 10 XD

Next : Keane - A bad dream (melodie care trebuie ascultată cu căşti).
Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]


#30
f**k, mi-ai luat-o inainte Alerim.
ON: Interesanta melodie. Linistitoare, versuri cu semnificatie aparte, voce placuta, ritm dragut. Per totak suna foarte bine, 10.

Next; Serj Tankian - Deserving?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Favourite Anime Song Kyo 67 42.078 10-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Rate The Song :P Grazy 1.080 452.360 19-12-2010, 03:23 PM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)