Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the nickname

#31
DeDal, se pare ca noi doi suntem sortiti to cross paths quite often lately, don't mind it at all. Stiu ca dedal este un sinonim mai livresc pentru "labirint", acum nu cunosc daca e doar o simpla coincidenta sau exact de aici se trage, insa mie unuia imi place cum suna si cred ca ti se potriveste intr-o oarecare masura, deoarece imi pari o persoana destul de enigmatica si complexa, chiar daca poate nu o arati pe forum. You can be happy, but you can be melancholic, be pessimistic, then optimistic....be numb sometimes, but hyperactive the next, greu sa fii "rezolvata"...that's just my impression, but it could be awfully wrong. Nota 10.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#32
Duh, 10. Ulquiorra e unul din personajele mele favorite, il gasesc in top 5. Genialitatea lui atinge perfectiunea. Si nici eu nu ma supar pentru ca ne intalnim pe site. We seem to bump into each other or so. Great nick, told you I love it xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#33
Hmmm numele tau ma duce cu gandul la ceva funny si totusi spooky. Anyway nota 10.00 pentru alegerea nick-ului 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#34
Pai, numele tau ma duce cu gandul la papion si la cat de trasnet arata tata imbracat la patru ace. xDDD
Nu am ce sa mai spun, 10.

#35
The one and only, how can I hate it? L-ai prins bine si nu stiu daca vrei sa ramai neidentificat cat timp ramai aici dar imi place. Nu am ce comenta la el, 10.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#36
DeDal N ... imi aminteste de un serial mai vechi pe care l-am vazut . Ceva cu dragoni si printese , nu mai tin minte exact . Imi place numele tau , asa ca...10 ! Smile

#37
Well, well, well...deci avem ceva amfetamina pe aici.
Nickname-ul tau e practic denumirea unui medicament ce are efecte mai ales in zona sistemului nervos, sau mai bine zis drog cam destul de popular... Amfetamina sulfat da celor care o folosesc extraenergie pentru 6-10 ore, previne somnul, reduce apetitul, mare????te viteza inimii (si viteza de reactie, crescand si nivelul de adrenalina), accelereaza respiratia si dilata pupilele. Si sa nu uitam de starea de euforie constanta, deci intr-un cuvant as putea spune :?????hiperactivitate?????. 21
Pe cat de frumos, pe atat de periculos, mai ales pentru cei ce au probleme cu vasele de sange...sau pentru cei cu zona de auto control slab dezvoltata, provocand si denpendenta.

Cu toate astea..oricat de constient ai fi de ceea ce inseamna cu adevarat, damn, tot trebuie sa recunosti ca ?????Amphetamine????? suna bine-bine de tot. Also, imi place ca nu e un nume banal, mega folosit...
Soo.. iti dau 10 pentru alegere.
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#38
Awwww~ avem un Gee, Gee, Gee , baby, baby! Yeah1 Sunt in starea aia de la melodie. Cand am auzit-o prima data am izbucnit in ras, iar tipele cum fac cu mainile alea a fost cea de-a doua parte a unui ras copios. Ce sa mai spun de variantele masculine si tatici... Crazy-monkey-emoticon-154 ..
apoi sushi, yamy, imi face o pofta nebuna de niste peste!
Eu zic 10!!! E ciudat de pofticioasa si amuzanta combinatia!
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#39
Cum am mai tot spus, nick-ul tau are ceva, nu stiu ce, dar ceva ma atrage la el. So here, ma simt darnica dar pe merit. 10 xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#40
DeDal N...suna putin sumbru, dar imi place. Imi aduce aminte de anime-uri, deci 10.

Greu cu cele 100 de caractere >.<




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)