Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the nickname

#21
10. Simplu si la obiect, exact cum imi place. <3 De obicei nu-mi plac numele prea lungi, pline de tot felu' de semne.
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#22
Imi place Natsuru deoarece este simplu si nu este scris din doua cuvinte. Din partea mea ai un 10. Te felicit!

#23
7. Pentru ca nu imi plac stelutele alea, parca e prea impopotonat si pentru ca "tz" ul ala ma sacaie si nu imi place.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#24
Ar fi un 9. Imi place partea a doua a numelui, pentru imi aduce aminte si de formatie, si de cafeneaua mea preferata. Si deja parca aud melodiile celor de la Phoenix in timp ce savurez un Mochaccino si se potriveste perfect 105.
Iar la partea cu Nykky, nu stiu daca l-ai luat dintr-un anime/serial dar mie personal nu imi place acel 'y'.
Cam atat :3.
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

#25
Nu stiu exact ce nota sa ii dau,dar cred ca vine de la mumele tau adevarat,asa ca presupun ca merita 10.Acum depinde daca tu crezi ca ti se potriveste perfect sau nu.Oricum mie imi place.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#26
I really like it. Arata ce simt eu de fata cu filmele horror :]] Eu zic ca merita zece ^^ chiar imi place si ca e simplu si de obicei asta conteaza mult pentru mine.
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#27
Naiz. Natsuru imi aduce aminte de Natsu din FT, anime la care am renuntat de la episodul 40 deoarece nu mai eram capabila sa tin pasul cu tot brainstormingul povestii. Dar Natsu era amuzant. However, I'll give it an 8.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#28
10 deoarece are un impact, la fel ca si semnificatia care se leaga de un fenomen natural. Mie imi place nick-ul ales de tine, este interesant.

#29
hiimera

Imi place mult substantivul, ma atrage.
Insa, e scris cu litera mica si asta il ,,simplifica'', sa zic asa. Mai mult, nu pot sa-mi explic de ce l-ai scris cu 2 ,,i". Nu te judec sau ceva, zic doar ca nu are un impact asa mare asupra mea. 7. Oricum, nu e ceva comun.
[Imagine: ls.jpg]

#30
Wow cool. Hmmm.
Nick-ul tau imi aduce aminte de un basm oarecare, poate l-am citit, poate e doar imaginatia mea. Nu stiu daca inseamna ca esti roscata dar sunt sigura ca pentru tine are o insemnatate mare si e important asa ca oricare ar fi motivul, ai un 10 de la mine. Sper sa treci examenele, daca ai, tot cu 10.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)