Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the nickname

#11
Ma gandesc la versurile acelea "We'll be young and wild and free", dintr-o melodie ce imi place mult. Problema e ca e uzat, l-am vazut si l-am auzit de mult prea multe ori.
Insa tot imi place, asa ca acord un 8.50, deci un 9.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#12
Well in has Phoenix in the name. Asta ma face sa ma gandesc la trupa. Un mare plus. But the first purt would have been enough and more personal so 8 from me
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#13
Mie,personal, imi place nickname-ul ."Majin" ma duce cu gandul la un personaj din Dragon Ball:Majin Buu.Nu prea il am la suflet,ca sa spun asa.Daca tin bine minte,"majin" parca inseamna "domnul"(scuze daca gresesc,am o memorie cam scurta).Iar "Cloud" ma duce cu gandul la personajul acela din Final Fantasy,mi-a placut la nebunie de el.Deci ai de la mine un 9.50 .
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#14
I like your name cause it has kkk in it. Though it would be more fun 69 insted of 68. Liniuta aduce un plus de finete si il face sa para mai fabulos. Voi mai adauga niste valoare si ii voi da 8 ca sa fie un numar par perfect.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#15
Un nume de bomba. Vechi de cand nobelul. Personal am preferat TNT. Sau macar in engleza. 7 pentru ca e doar un cuvant ce nu pare sa aiba nici o legatura cu tine stormy
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#16
Imi place numele tau. "MajinCloud" suna bine. Am mai auzit numele "Majin" in Dragon Ball dar "Could" nu-mi suna cunosc. So...de la mine ai un 9,50. 3 Este creativ, interesant si ma duce cu gandul ca prin acest nume ai putea descrie persoana.

#17
8, caci sincer nu imi place combinatia de la kid si o terminatie za acela... Oricum e cute in mare parte.

#18
Ai un 9 de la mine pentru ca e un nick frumos, dar ii lipseste ceva care sa-l personalizeze. Mi-ar fi placut fie inc aun cuvant, fie o schimbare subtila pe acolo, who knows...
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#19
Ai un 10 deoarece imi place numele si in plus se potriveste pentru un administrator. Pentru acest nume, nu am ce obiecta. Ai un nume super! 3

#20
7 pentru ca nu imi plac semnele gen *_$#!(){} la nicknames si e cam prea copilaros pentru mine, mai ales ca are si tz. :]
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)