Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the nickname

#41
@Hallucinogen fara suparare, dar numele tau ma cam sperie putin ca ma duce cu g?????dul la un drog sau ceva in genul asta asa ca iti dau 9.99 21
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#42
@Jorji-kun....imi place aceasta alaturare antitetica intre un nume sau mai degraba un alint de nume din spatiul mioritic si un termen onorific japonez, in mod surprinzator chiar suna bine impreuna si iti ramane in minte dupa. Prin urmare este meritoriu de nota 9, in my honest opinion.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#43
Romania imi place ca este asa ... patriotic , iar prescurtatarea Ro e geniala~ Foarte inspirat.. De aceea de la mine ai un 10 . Fara stelute si inimioare si chestii extra, acel 10 a spus tot ce era nevoie
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#44
I give it two popcorns and five Snickers bars. Would bone. 13/10

Vad ca toata lumea merge cu zecele asa ca sa nu nu fiu in rand lumea, 10. Solid anime-forum-type-nickname.

edit: + ca pentru domnisoara de la avatar imi trebuie un borcan[e o dulceata] [:
"You got no business questioning a thang"

#45
Numele tau ma duce cu gandul la profesoara mea de biologie pe care o cheama Solomon si la somon. 10 21)

#46
@Hallucinogen numele tau parca-mi provoaca halucinatii *de ce este o broasca roz la mine pe tavan?* si cu siguranta am sa iau si ceva oxigen din numele tau ca sa fiu complet terminata *Dau 10!* Nu, serios: 10 ~ Crazy-monkey-emoticon-090
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#47
@ohaio_angel - nu are niciun sens. Buna dimineata inger... e o combinatie de prea multe simboluri... plus... forma corecta ar fi Ohayou... De asemenea, nu vreau sa ma salute ingerii dimineata... fiindca ar insemna ca mmmm urmeaza ma plimb pe autostrazile din rai. Chestie care-mi da fiori. Ce s-o fi intamplat noaptea trecuta? Si daca acum e noapte... ai prins ideea.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#48
@TLDR - nu pot sa-mi dau seama de la ce vine user name-ul asta, dar mi-ar fi greu si sa-l pronunt, cred 21 Nu am mai intlnit asa ceva, deci ai o stea de la mine.
Dau un 9 pentru ca nu pot sa-l pronunt.


P.S. Legat de numele meu, mai ales acel ohaio , l-am scris intentionat asa (cred ca te-ai prins si tu) si de fapt nu inseamna buna dimineata, ci doar buna. (ohayou gozaimasu = buna dimineata) 4 , dar a sunat chiar bine acea chestie cu buna dimineata inger ..... pur si simplu adorabil....
P.P.S. Nu pot sa cred ca am uitat ca nu merg diacriticele aici, a trebuit sa editez 21
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#49
au, scuze. am uitat sa dau nota. n-am respectat regula jocului. un 8 de incurajare. LOL

well, sorry to say it... but u r wrong. Ohayou is good morning. And the additional word, gozaimasu, it is use for the polite conversation. U know like ohayou gozaimasu or arigato gozaimasu.

well, my nickname is simple: tl;dr. fara punct is virgula. nimic original. as merita 4 cu felicitari.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)