Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Raportati erorile

#31
Citat:Pe ce tema sunteti voi? O.o Poate cumva nu aveti acele 50 de caractere necesare ca sa trimiteti pm... Adica, aveti mai putin de 50 de caractere? Zic si eu...

cum ar trebui sa-mi dau seama de asta (nr de caractere) ? daca te referi la tema forumul ( fundalul presupun) e ceva cu niste fulgi albi pe fond albastru

#32
Cum se poate schimba tema asta cu fulgii? Stiu ca nu e o eroare, dar nu gasesc pe nicaieri si nici pe profilul cuiva care stie nu pot posta...
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

#33
(31-03-2012, 06:07 PM)Miss M A scris: Cum se poate schimba tema asta cu fulgii? Stiu ca nu e o eroare, dar nu gasesc pe nicaieri si nici pe profilul cuiva care stie nu pot posta...

Nu poti posta pe profil, defapt nimeni nu poate, pentru ca au fost scoase toate pluginurile, inclusiv cele de MyAwards and such.
User cp-->Edit Options-->dreapta jos-->Board Style [Royal Sunset pr Royal Blue, Sunset are si shoutul incorporat]

sau mai simplu: http://animezup.com/forum/usercp.php?action=options si in dreapta jos iti alegi.

Restul temelor au fost scoase, nu vor reveni.

Citat:cum ar trebui sa-mi dau seama de asta (nr de caractere) ? daca te referi la tema forumul ( fundalul presupun) e ceva cu niste fulgi albi pe fond albastru

Daca scrii gen 2 randuri complete in mesaj ai peste 50 de caractere si nu uitati sa puneti titlu la mesaj, altfel s-ar putea sa fie si de acolo, la titlu merge si un singura caracter gen . sau ? sau "ce faci" sau orice.


#34
Citat:Daca scrii gen 2 randuri complete in mesaj ai peste 50 de caractere si nu uitati sa puneti titlu la mesaj, altfel s-ar putea sa fie si de acolo, la titlu merge si un singura caracter gen . sau ? sau "ce faci" sau orice.

nu, aveam mult mai mult de 2 randuri 22 anyway, thanks for telling us!

#35
(31-03-2012, 08:46 PM)Royal__blood A scris:
Citat:Daca scrii gen 2 randuri complete in mesaj ai peste 50 de caractere si nu uitati sa puneti titlu la mesaj, altfel s-ar putea sa fie si de acolo, la titlu merge si un singura caracter gen . sau ? sau "ce faci" sau orice.

nu, aveam mult mai mult de 2 randuri 22 anyway, thanks for telling us!

Schimba pe alta tema atunci. Momentan acuma Flaw se ocupa de mangazup pentru ca acela inca nu si-a revenit. Dupa aceea o sa incerce sa repare si micile erori ale zupului.

#36
nu stiu de unde sa o schimb.am tot cautat pe aic si n-am gasit 22 am cautat si un topic pe acasta tema si la fel, n-am gasit.

#37
(01-04-2012, 03:23 PM)Royal__blood A scris:
nu stiu de unde sa o schimb.am tot cautat pe aic si n-am gasit 22 am cautat si un topic pe acasta tema si la fel, n-am gasit.

Scrie mai sus aici in topic

Citat:Nu poti posta pe profil, defapt nimeni nu poate, pentru ca au fost scoase toate pluginurile, inclusiv cele de MyAwards and such.
User cp-->Edit Options-->dreapta jos-->Board Style [Royal Sunset pr Royal Blue, Sunset are si shoutul incorporat]

sau mai simplu: http://animezup.com/forum/usercp.php?action=options si in dreapta jos iti alegi.


Restul temelor au fost scoase, nu vor reveni.

4

#38
si ma uitasem si acolo...what kind of dark magic is that 21 ? anyway am schimbat, problema diactricelor inca exista si acum, insa cea cu eroare cand postez un mesaj, vad ca n-a mai aparut.
Smile

#39
(01-04-2012, 05:45 PM)Royal__blood A scris: si ma uitasem si acolo...what kind of dark magic is that 21 ? anyway am schimbat, problema diactricelor inca exista si acum, insa cea cu eroare cand postez un mesaj, vad ca n-a mai aparut.
Smile

Problema diacriticelor o sa mai fie ceva vreme. Sunt ocupata cu altceva momentan si chiar nu pot sta sa le fac. Din cate prevad eu, in curand o sa raman fara timp liber...

#40
Bau!
Mai dau si eu un semn de viata, sa nu creada lumea ca am murit 21
Am reusit ieri sa refac pana la un punct Mangazup (refacut in sensul de facut iar de la 0, in afara de baza de date si de manga-urile pe care le avea Aly, s-a pierdut tot), o sa mai stau zilele acestea de el ca sa stiu ca am terminat treaba, pentru ca momentan nu se pot adauga manga-uri noi si nici forumul de acolo nu a fost restaurat, dupa care revin la Zup.

Partea buna e ca a ramas intacta baza de date, dupa cum ar trebui sa stiti deja, deci nu vi s-au pierdut medaliile, comentariile la profil si restul chestiilor. O sa fac si o alta tema, una fara erori de aceasta data

Ce pot sa zic.. imi pare rau ca dureaza atat, dar de cand lucrez stau foarte prost cu timpul liber. O sa o scoatem noi insa cumva la capat.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)