Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Raportati erorile

[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

Wow, esti atat de prompt si omniprezent, Sy.....I'm trully amazed. Oricum, ms pentru lamurire, nu era oricum nimic important, insa am crezut ca poate este bine sa luati cunostinta. Am sa ma rog pentru tine sa treci cu bine peste saptamana viitoare, gandeste-te ca vine Mos Nicolae si o sa iti aduca dulciuri multe pentru efortul tau 10
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

eu am o mare neplacere legata de tema actuala, si de precedenta, si anume una legata de iconita topicurilor in care am postat, nu imi apare niciodata bulina neagra, indiferent daca am postat sau nu in topicul respectiv, in consecinta nici nu as putea posta, pentru ca credeti-ma ca nu pot retine in ce topicuri am postat deja si in care nu..
[Imagine: iK6og.jpg]

Cred ca am scos la un anumit moment dot icons.
Deal with it.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

Ok, domnule Sy, multumesc pentru raspunsul prompt, si, mai ales, pertinent.
I am enlightened by your wisdom, Sy, advancing a new philosophy: dealing with it!
4
[Imagine: iK6og.jpg]

Prin unele topicuri apare la unele posturi, aparent la intamplare, acest spatiu alb (a se vedea atasamentul). [/align]

http://i174.photobucket.com/albums/w97/m...a8c119.png

Problema de alignment.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

Daca vreau sa folosesc QUOTE de la alt user NU merge
Unele Butoane de sub PROFIL (PM, FIND, USER WEB... ) nu merg

Well, banuiesc ca va trebui sa le permitem sa nu mearga atunci.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

Nu gasesc iconita aceea pt. medalii.(e pusa intr-un alt loc,sau nu mai e?
(................................................................................................................................................................................................................................................................................)
=>{trebuia sa am 100 de caractere la Post}
[Imagine: tumblr_ltabwxjFP71qmpg90o1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)