Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Raportati erorile

E gri defapt. #ebebeb ^^
Am sa incerc sa-l modific.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Click the ok and run it woman.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

NAH, NU RAPORTEZ NIMIC, NEIN NEIN NEIN, NU SUNT O TURNATOARE.
NEINEINEINEIN

Mno
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Sy lucreaza la ea pentru a o face sa arate ca tema fantasy. Nu ne-am decis "s-o stergem" ci s-o imbunatatim.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

O.K., nu stiu daca fac eu ceva gresit, insa observ ca optiunea de "Quote" nu functioneaza cum ar trebui. Atunci cand accesez butonul de Quote in dreptul post-ului unui user, in casuta de reply imi apare doar "amquote /amquote ". Din nou, imi cer scuze daca e din cauza lipsei mele de perspicacitate in a folosi aceasta optiune, insa pur si simplu nu imi dau seama cum sa o fac sa mearga.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

Well nici eu nu stiu ce are, dar cum eu n-am timp acum de site si astept versiunea 1.8 de script ca sa-l refac de la A la Z, va ramane o enigma neelucidata.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

O.K., nu stiu daca este o eroare mai veche sau a aparut odata cu schimbarile recente de pe forum (tocmai de aceea nici nu am postat la topicul deschis de Flaw), dar am observat ca nu primesc nicio alerta cand sunt mentionat intr-un post si m-am uitat la profil si am optiunea respectiva activata. Mentionez ca am fost mentionat exact cum trebuie: @Romania, dar nimic. Din nou, sper sa nu fi inteles eu gresit rolul acelei optiuni si sa fie vorba de altceva.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)