Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rape me , my friend

#41
:perv:
Da, e clar ca ai evoluat mult. La inceput, cand a trebuit sa descrii scena sexului dintre Elian si Lex, intr-adevar, actiunea a fost grabita, insa acum vad ca este exact invers. Felicitari, ce pot spune? Ti-a reusit acest capitol, si inca cum....:>
Hmm.. :-? Nu credeam vreodata ca Elian sa "preia" intr-un fel initiativa, adica mi s-a parut mai indraznet, ba chiar a indraznit sa ii faca un oral brunetului. Vad ca incepe sa simta ceva pentru el:X
Well, nu am ce sa critic, te-ai descurcat foarte bine. Succes cu urmatorul capitol:*

#42
hello sweetie :] Well in momentul de fata sunt putin cam ametia si al dracului de obosita, but dupa cum ai observat eu nu prea las commenturi(obceiul meu xD) dar citesc ;))
e o chestiuta care mi-a atras atentia :-"
Citat:- Eric,ultima usa ! Cea din capatul holului, urlu.
Putin mai tarziu silueta i se profileaza in prag si ma pufneste rasul la auzul respiratiei sacadate.
- Lex !
- Da, Eric, sunt chiar aici.
- Lex, cum ai putut sa ma lasi singur !? se ratoieste la mine cu o voce mult mai pitigaiata decat o are de fapt. Stiai doar, stiai ca nu ma simt in siguranta si ai plecat. De ce ai plecat?

Hmmm, acel "Eric" ma pune pe ganduri:-", but don't mind me, it's just my perv mind going around :o3 in plus, am mentionat ca sunt ametita:))

Revenind, imi place ca STII sa descrii o scena de... sex (prefer termenul de "dragoste" sau "Love making" dar din pacate nu corespund cu "sex":))) si o descrii fara retineri :> [keep up the good work please, 'cuz we need it]
Anywayz, sunt curioasa care va fi reactia lui Elian dupa astea, asa ca iti astept capitolul:>

Of topic: Ah si, probabil nu ti-a fost mentionat, dar pe forum exista persoane idioate sau inculte si uneori idioate si inculte, si nu au ce face altceva decat se se lege de altii ^^
So just don't mind them and give 'em all the big "f**k you" :]
*hugs*
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#43
Continuarea

There's no need to complicate
Our time is short
This is our fate
I'm yours...


Elian

Este posibil sa simti nevoia aproape ca pe o durere fizica de a avea un baiat, cand tu la randul tau tot baiat esti? Nu m-am gandit niciodata la genul asta de relatie, nu am fost pana acum atras de cineva asa cum sunt de Lex, nu am tremurat la atingerea lui, nu m-am oferit cu totul nimanui... Ce s-a intamplat cu mine, ce o sa se intample in continuare? Imi odihnesc capul pe pieptul lui si ii ascult inima batand lent, respira adanc si ofteaza din cand in cand in somn. Camera incepe sa se lumineze, stiu ca ar trebui sa plec dar mi-e frica sa fac orice fel de miscare pentru a nu strica nimic din ce se afla intre noi. Nu ma pot dezlipi de el, aproape ca nici nu misc desi sunt treaz de mult...

Fredonez in gand o melodie auzita mai demult la radio si las razele soarelui sa-mi gadile trupul gol..
Hear you heartbeat,
Beat a franatic peace
And it's not even seven AM
Sleep, sugar, let you dreams flood in
Like waves of sweet fire, you're safe within
Sleep,sweetie,let your floods come rushin in
And carry you over to a new morning..


M-am simtit pentru intaia oara iubit, poate nu a fost asa, nu am de unde sa stiu... Nu a mai contat vulnerabilitatea mea, el parea sa-mi fie protector, iubit, prieten. Mi-as fi dorit sa ramanem asa pentru totdeauna, sa ma simt plin de viata, sa risc si in acelasi timp sa ma simt in siguranta, ca si cum el ar fi acolo sa ma prinda in orice moment, indiferent de ce ar urma... Mi-e frica de posibila dezamagire, te lovitura pe care o voi primi cand vom fi din nou doar noi, separati unul de celalalt. Asa ceva nu poate dura, stiu...

Lex-

Ma trezesc si incerc sa indepartez persoana care-mi ingreuneaza pieptul, asa cum fac in fiecare dimineata dupa o noapte nebuna. Realizez apoi ca cel pe care l-am impins este Elian si ca ma priveste cu niste ochi mari si speriosi, asteptand sa-i vorbesc.

Imi amintesc totul si ii zambesc fara sa stiu cum ar trebui sa ma port cu el, mi-e frica sa nu inteleaga gresit apoi imi dau seama ca nici eu nu prea inteleg. Ce s-a intamplat? Ce a insemnat ce a fost intre noi? Intotdeauna plec inainte sa fiu nevoit sa raspund la astfel de intrebari, imi aprind o tigara si in cateva ore dau uitarii persoana respectiva. Dar acum ceva nu se leaga... Il privesc pe adolescentul firav si blond de langa mine si ii ating obrazul, trecandu-mi apoi mana peste umarul lui si il imbratisez.

- Nu iti este frig, copilule? il intreb, fiindca eu tremur usor.
- Nu...nu stiu. Nu prea, eu...
- Nu-i nevoie sa spui nimic, daca nu vrei, Elian.
Incep sa ma imbrac tacut si ii intind si lui hainele, evitand sa il privesc.
- Dar vreau sa spun ceva, sopteste.
Ma opresc brusc si-l privesc, asteptand sa continue.
- Vreau sa spun ca... adica... nu vreau sa te simti vinovat de data asta pentru ca eu mi-am dorit...am vrut, stii...
- Calmeaza-te, mai, ii spun zambind. Nu imi place sa te vad asa terorizat. Inteleg ce incerci sa-mi spui si e in regula, si eu m-am simtit la fel de bine - zambeste brusc, luminandu-se la fata- daca asta iti doreai sa stii.
- A, atunci e bine, nu?
- Totu' bine, Elian, totu' bine.
Acestea fiind spuse, ma ridic si merg sa mananc, lasandu-l acolo. Cateva lucruri nu se leaga in mintea mea, stiu ca mai avea destule intrebari la care nu sunt inca in stare sa raspund, pe care trebuie sa i le anticipez si sa le opresc inainte de a fi rostite. Nu-mi dau seama daca sunt sau nu rau dar vreau sa fiu, atat cat sa-l tin la o oarecare distanta, nesigur fiind de sentimentele mele. Ma inmoaie privirea lui de catelus, o evit cat mai mult ca sa nu trebuiasca sa o infrunt cu adevarat, sa o las sa-mi inunde sufletul.
Am să-mi trag un glonţ în cap
Şi-am să-mi fac o gaură
Ş-am să vad lumea prin ea
Într-o altă aură .

Maybe I was naive, got lost in your eyes, and never really had a chance…

Make you wish you never, wish you...
Wish you never never, wish you never been born

#44
Asaaa.
Za back.
__________

In primul rand, helau. *smile*. In acest capitol n-am vazut vreo greseala de tastare si nici de exprimare. Ai avut dialog, deloc sec si destula descriere incat sa ma faci sa simt sentimentele personajelor. Mi-au placut versurile puse, cred ca si stiu de unde sunt :] iar purtarea lui Lex ma cam enerveaza, dar in acelasi timp ma atrage intr-un fel ciudat. Sincer, nici eu nu inteleg ce spun *laughs* . Iar Elian, sweet Elian , pe el il ador. E atat de dulce si cutee *puppy face* . Adorabil, adooorabil : ))
Pai astept next`ul, incercand sa par rabdatoare. Spor la scris in continuare !
:]
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#45
Salut:*
Vreau sa-ti spun ca versurile ce le-ai introdus in capitol, imi plac foarte mult, ba chiar se potrivesc cu povestea celor doi. Hmm:-? Parca imi par cunoscute, totusi...:-?
Deja imi imaginez fata lui Elian la sfarsit. Bietul de el, credea ca Lex o sa-l dispretuiasca acum, sunt sigura, ca si cum l-a folosit si gata. :o3 Ma bucur ca n-a facut-o :o3
Eh, n-am prea multe de zis, atat. Astept nextul. Bafta, ca intotdeauna:*

#46
Elian

Ma indrept spre laboratorul de chimie frunzarind exasperat caietul, care pentru prima oara in viata mea de elev mi se pare strain. Nu inteleg nimic, ma holbez la lectiile pe care nici nu-mi amintesc sa le fi notat eu si am grija in acelasi timp sa nu ma izbesc de nimeni in timp ce urc scarile.

O sa fiu ascultat, o sa fiu ascultat si nu stiu nimic! Cum se poate asa ceva? Intotdeauna am invatat, fie si cand nu era nevoie. Imi intrasem in mana, orarul era facut pentru mine iar acum am emotii urate pentru ca stiu dinainte ca nu am sanse. Nu stiu, chiar nu stiu! Mainile imi sunt traspirate iar ochii imi ard. Clipesc des si imi scutur parul pentru a-l da din ochi.

Brusc, o mana ma apuca cu hotarare si ma trage de gulerul hainei, tragandu-ma in baia baietilor. Brunetul imi zambeste si tuseste. Are niste blugi negri si un palton de aceeasi culoare, scurt, completat de un fular rosu si o pereche de casti care ii atarna de gat.
- Ah, ce dracu?! il intreb vizibil deranjat pe Lex. Intarzii la ora, ma asculta si oricum nu stiu nimic.
- Pai vezi? imi spune detasat, ridicand din sprancene. Nici un motiv sa te mai duci, nu-i asa, pui?
Chicotesc si indoi paginile caietului, il privesc pe sub gene, imi dreg vocea si il intreb de cand imi spune el mie ''pui", adaugand un " pff,ce stupid..''.
- Uite de acum. Si pe langa asta, ti se potriveste de minune, blondinule. Ca sa nu mai spun ca esti ipocrit si iti place sa fii alintat.
- Nu-mi place, ma grabesc sa neg. Lex, intarzii la ora...
Se apropie si ma lipeste de perete, frecandu-se incet de mine si sarutandu-ma fara se se grabeasca, acoperindu-mi apoi fata de pupicuri. Rad si scap caietul si cartea pe jos, dau sa ma aplec si ma prinde de fund, muscandu-ma de gat. Scot un tipat si ma inrosesc tot.
- Schh, nu ai vrea sa te trezesti cu vreo femeie de serviciu sau altcineva chiar acum, nu-i asa, prostule? Nu te mai agita atat, stii doar ca nu mananc copii- cel putin nu la micul dejun- adauga luandu-si o expresie grava pe care nu o poate tine mult timp pentru ca il pufneste rasul. Ma impinge intr-o cabina, intra si el, inchizand usa apoi.
- Mult mai bine, nu ? intreaba lipindu-se din nou de mine si muscandu-mi lobul urechii, continuand cu saruturi lungi si umede in josul gatului. Un val de caldura incepe sa-mi cuprinda intreg trupul si ma infior.
- Nu, Lex, ajunge! Am ora, ce nu intelegi?
- Hotarasem deja ca nu mergi la ea, esti prost sau ce!? imi spune pe un ton rautacios, muscandu-mi buza mai mult decat ar fi trebuit.
Ma zbat enervat si ii spun ca nu-mi place comportamentul lui iar el imi intoarce o privire aproape dispretuitoare si-mi raspunde ca nu am decat sa plec,ca si asa il plictisesc.
Simt deodata nevoia de a plange, il privesc lung, asteptand sa-si retraga cuvintele dar nu o face si ochii mi se umezesc.
- Acum mai si plangi, Doamne, cat poti fi de infantil!
- Nu,nu inteleg...
- Ce, ma rog?
- Te-ai schimbat brusc. Iarta-ma dar nu sunt obisnuit sa chiulesc si...
Scancesc si oftez adanc. Imi intalneste privirea si din nou in ochii lui ceva se schimba, devin mai calzi. Ma imbratiseaza si isi trece o mana prin parul meu, ciufulindu-l in joaca.
- Elian, stai linistit, ma prosteam si eu, imi spune mangaindu-mi spatele si ma saruta tandru. Buzele lui fierbinti au un gust delicios, de cirese, si nu ma pot abtine de la a le saruta lung si apasat. Ii simt penisul intarindu-se, apasandu-mi usor pe abdomen si ma frec de el, impingandu-ma pentru a-l simti mai bine. Imi raspunde la fel, poate ceva mai violent si preia initiativa, bagandu-si o mana pe sub tricoul meu si zgariind usor de sus pana jos, deschizandu-mi apoi pantalonii.
- Mi-a fost atat de dor de tine si nu stiam cum sa-ti vorbesc fara sa par penibil, ii spun pe nerasuflate dar imi inghit restul cuvintelor pentru ca buzele lui aluneca pe abdomenul meu, sugand usor,lingand si presand, facandu-ma sa tremur fara voie, pierdut.
- M-am gandit ca ar trebui sa ma asepti putin, sa te las sa fierbi.
Isi strecoara o mana in pantalonii mei, ne cautam cu disperare gurile si ne sarutam apasat, intens, distrugandu-ne buzele.
Am să-mi trag un glonţ în cap
Şi-am să-mi fac o gaură
Ş-am să vad lumea prin ea
Într-o altă aură .

Maybe I was naive, got lost in your eyes, and never really had a chance…

Make you wish you never, wish you...
Wish you never never, wish you never been born

#47
deci sunt prima:X:X:X( sunt a 2 a ca pana am scris comm mi`a luat`o cineva inainte:((:((...sincer nu am vazut nici macar o greseala(oricum cine mai vede ,cand pur si simplu mananc cu o placere nebuna fiecare litera incercand sa aflu tot ce se intampla cat mai repede:D) :study

imi place Lex, e un mascul feroce(ah de abia astept sa vad ce i face lu Eric:X) , Eric e atat de scump:X, putin cam copilaros , dar asa e normal(daca lex e atat de puternic, atunci Eric trebuie sa fie cat mai slab, antiteza asta si oricum numai cei de la poluri opuse se atrag:X:chuu:)
.... deja incep sa am ganduri neortodoxe, oare ce o sa faca in continuareo//o...acum o sa am ganduri mai :ha:(ce s`ar intampla daca i`ar prinde directorul>:), il si vad pe Eric rosu din cap pana in picioare si pe Lex cu o atitudine nepasatoare si cu o replica gen "nu puteai sa intarzi, sau inchide usa ca avem treaba=)))o//o , oricum ma astept la ceva mai fierbinte ca lava din partea ta:love:

descrierea mi se pare buna se imbina cu naratiunea si dialogul (stiu, ca zic lucruri banale si uzuale,dar nu ma prea bag la critica in amanunt)
oricum textul e usor de citit si inteles si pur si simplu parca lectura curge singura lejer ca o apa, ai acel lucru special, pui suflet in ceea ce faci si se vede:X:love:
scri magnific si te admir pentru ca pui capitolele repede si nu ma lasi sa ma fierb in propriul suc prea mult:))......
cam atat am avut de zis ..si de abia astept noul capitol, o sa`l sorb ca nisipul fierbinte o picatura de apa....
P.S. m`am tinut de promisiune si felicitari si esti prima persoana carei i`am lasat un comm..kiss:X
Las cadavrele trecutului in spate, imi croiesc drum spre viitor,ma arunc intr-o mare inspumegata,fac o baie insangerata. Renasc cu aripi rosi si gravate cu mii de dorinte neimplinite,care sa ma duca in iadul meu,numit viata


tot ce ramane in final sunt lacrimi, durere, cioburi de sperante si multa ura, aceasta ne defineste fiinta animalica, parsiva si atat de frivola22, suntem ceea ce vorbim si facem, nu ce aspiram sa fim

#48
Helau :]

Well, de vad imbunatatiri serioase de la anterioarele capitole. Asta e mult mai bun decat celelante, cu siguranta. Ai adaugat descriere din plin, iar dialogul folosit n-a fost sec. Capitolul a fost mai lung, sunt sigura ca poti si mai bine, dar e bine si-asa.
Lex, heh, perversul naibii *laughs*. Daca voia sa-l vada pe Elian, putea sa-l sune, nu sa-l agate de pe coridor tocmai cand avea bietul baiat ora. Dar nu-i nimic, de asta imi place mie de el . Iar Elian tot un dulce ramane, chiar daca Lex e nesimtit, Elian e o chestie d`aia pufoasa si inocenta *laughs*.
Cam atat am avut de spus. Astept next`ul si sper sa fie la fel de bun, sau chiar mai bun decat acesta. Spor la scris in continuare !
:]
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#49
Eh, as fi vrut sa fiu prima, dar nu strica; macar nu sunt ultima :]
Nu, deci serios acum! Ce naiba il apuca si pe Lex.?! Crede-ma ca imi pun aceeasi intrebare ca Elian. Adica ba e bun, ba e rautacios, ba e simpatic si gentil. WTF?! off, din nou o spun, sper sa se hotarasca [-(
Mda... Si cine se gandea ca tocmai in baie? Ma rog, urmeaza s-o faca tocmai in baie [ din nefericire, si nu numai pt mine, te-ai oprit unde nu trebuia ] :((
:-w
Sper ca data viiotare sa ne oferi ceva mai mult *evil laughs* Well, nu mai am ce zice. Greseli - nu ai - chiar te-ai perfectionat. Nu mai zic Bravo sau Felicitari ca n-are rost, o stii deja. Sa nu intarzii cu capitolul.
Bafta Eric>:D<

#50
Lex

Ii dau tricoul jos si ii sarut umerii, lasandu-mi mainile se alunece usor pe spatele lui, zgriind incet si ii trag panalonii, prinzandu-i pofticios fundul. Trage de mine si ma dezbraca de palton, zambesc putin perves, incantat de faptul ca prinde curaj si ii mangai penisul in erectie, incercand sa ma abtin de la mai mult, constient de dorinta animalica ce se instaleaza in mine, incalzindu-ma. Traspir tot si simt o nevoie nebuna de a-l poseda imediat, cat mai repede si mai bine si cred ca dorinta mea i se transmite si lui pentru ca respira greu si aproape imi sfasie camasa, nerabdator.
Rad cand vad ca mi-a rup doi nasturi dar nu ii spun nimic, ii musc adanc buza de jos, lasandu-i un sant sangeriu si facandu-l sa geama de durere. Imi suge sfarcurile, facandu-le sa se intareasca si imi linge pieptul, excitandu-ma mai mult decat mi-as fi dorit.

Imi pierd rabdarea si il intorc cu spatele, aplecandu-l. Il prind de mijloc si il trag spre mine dar se impotriveste.
- Nu, Lex, asta nu. Nu vreau, nu aici si asa.
- Taci din gura, Elian, ii poruncesc printre dinti, intorcandu-i capul si privindu-l amenintator. Lasa-ma sa o fac, nu te mai zbate atata!
- Nu...
- Elian, nu ma provoca, ii spun infigandu-mi dintii in gatul lui si prinzandu-l cu toata puterea de incheieturi Se tanguie de durere dar il ignor, lipindu-l de peretele rece.
- Te rog... nu vreau, nu-mi place, Lex... aahhh...
Il penetrez adanc, brusc si violent, gafaind inebunit de placere si il trag de par, punandu-i o mana la gura pentru a-i inabusi urletul de durere. Ii dau lacrimile si incearca sa-mi muste mana.
Il apuc de solduri si ma imping mai adanc, gemand puternic si pierzand controlul, imi zgarie mainile si tipa sa ma opresc dar vreau mai mult, mult mai mult. Ii musc umerii, lasand semne, si il prind din nou de par, intorcandu-i capul pentru a-l musca de buza pana cand simt sangele caldut prelingandu-se pe buzele mele si ma scutur de placere, gemand adanc. Termin si il las pe Elian, ma asez pe jos, gafaind si lingandu-mi buzele satisfacut.

- Nenorocitule, apuca sa tipe si apoi incepe sa planga cu sughituri, cazand langa mine si tremurand tot. Simt o val imens de frica si mila, mi se rupe sufletul si imi vine sa ma iau la palme, il rog sa ma ierte si ma apuca si pe mine plansul. Ma priveste speriat printre lacrimi, este prima data cand las pe cineva sa ma vada plangand si nu-mi place deloc dar nu ma pot abtine. Imi pune o mana pe piept, nu stiu de ce si nici el probabil... ma priveste lung, plangand in continuare, ceva mai potolit.
- Iarta-ma, Elian, te rog, iarta-ma... Nu m-am putut opri, simteam nevoia... Am actionat din instinct.
Ii prind fata in maini si il sarut delicat, lacrimile ni se impletesc imi trec mainile prin parul lui blond si fin, mangaindu-l incet. Isi lasa capul pe genunchii mei si se ghemuieste, oftand sfasietor
ca un copil dupa ce a plans. Zambesc amar cu ochii impaienjeniti de lacrimi si ii invelesc trupul gol cu paltonul meu.
Inchide ochii si respira incet, oftand din cand in cand, fara se se miste. Poate a adormit.
Continui sa-l mangai, simtindu-ma vinovat, ingrijorat dar mai ales... indragostit.
Am să-mi trag un glonţ în cap
Şi-am să-mi fac o gaură
Ş-am să vad lumea prin ea
Într-o altă aură .

Maybe I was naive, got lost in your eyes, and never really had a chance…

Make you wish you never, wish you...
Wish you never never, wish you never been born



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My poems + a friend Akane Hime 11 4.907 14-12-2011, 06:27 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  [split] Rape me , my friend Pixxie.' 11 5.135 23-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: Noesis
  Rape me , my friend Eric 2 3.458 23-02-2011, 06:45 PM
Ultimul răspuns: Eric
  True friend Abbeh. 6 3.838 22-05-2010, 04:02 PM
Ultimul răspuns: sickness


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)