Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere aveti despre serial?
Sunt foarte funny
80.95%
17 80.95%
Pierdere de vreme
19.05%
4 19.05%
Total 21 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

RObotzi

#21
N-am mai auzit nimic de ei. Au fost "in voga" in scoala, acum s-a uitat. Nu pot zice ca urasc sau m-am saturat de el (m-am obisnuit cu colegii mei care strica tot farmecul, in plus, erau caraghiosi cand ii imitau). N-am nimic cu serialul. Mi se pare frumos, nu pot zice ca sunt fana, sau ca ma omor dupa el, ci ca e dragut. Acum am inceput cu episodul 10 (chiar uitasem de Robotzi ^^).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#22
Citat:Min, ai foarte mare dreptate! E ca atunci cand apare o melodie si toti o au pe telefoane la scoala... te saturi instant de ea. Mi-a placut serialul cand nu stia aproape nimeni de el... Acum am ajuns sa nu ma mai uit deloc.

Ba aline, nu suport oamenii ca voi... daca tie ti-a placut la inceput, de ce sa nu ti-ar placea pana la sfarsit? pentru ca se uita si altii[care din pacate sunt disperati]? Mi se pare absurd. Eu inca ma mai uit, si inca mi se par la fel de amuzanti ca la inceput. Oamenii care gandesc asa[ca tine] le e frica de ce zic altii, si le e frica sa aiba propria lor parere.

Cat despre robotzi, sunt geniali 4 hai robotziiiiiii

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#23
Nu Alecs, dar ma satur cand aud de la altii non-stop despre ei... AUD ZILNIC!!!!!! Annoying orange much?!
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#24
Păi serialul mi se pare OK. Cu toate că uneori devine plictisitor, adică aud aceleasi replici. Şi totuşi, mă amuză într-un fel destul de plăcut. ^^
Well, Min şi Alin - ştiu cum e ... Dar aşa s-a întâmplat şi când apăruse " În puii mei " cu " Nu ştiu ! " [ etc. ]. Asta-i firea omului - trebuie să capete şi el puţină " experienţă " în vorbe " şmechere ". 21 Şi nu se poate altfel, decât încercând să fie amuzant prin replicile altora - ce li se par cool or smth.. xD

#25
In primul rand serialul apartine 100% de Creative Monkeyz. Pe youtube/Peteava/ etc este furat.
Si pe mine m-au cam tampit la scoala cu ei dar sunt amuzanti ( Nu mereu, dar sunt ). Am anumite replici pe care le mai folosesc si eu uneori ( UNEORI!! ) si unele pe care le foloseam cu mult inainte de a aparea robotzi ( Un kilometru de dulce, serif stelar etc. ). Pacat ca populatia se tampeste asa de usor si te seaca la cap pana ajungi sa te saturi. Totusi eu continui sa ma uit ( Ultimul episod nu a fost prea genial ) ...

#26
Dragonz Eyez, you've seen it here -> http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=25576 :p

#27
nu s-a mai postat de mult, si nu am vazut topicul.
daca deranjeaza pe cineva prezenta topicului aici, rog un mod sa il inchids.

multumesc.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#28
Lol, mie imi place serialul si nu am nimic cu cei care repeta ce zic ei. Mie una mi se par geniale replicile si nu am nimic cu ele. Btw, in ultimul timp au inceput sa isi piarda din stil, dar asta e.
Cea mai reuşită semnătură.

#29
I`am urmărit de la început datorită colegilor mei, care da, unii din ei sunt cam disperaţi-băieţii, doar ei. Eh, dar sunt drăguţi. Îmi face plăcere să-i urmăresc şi obişnuesc să râd pe săturate. Fratelui meu îi plac foarte mult şi este un lucru pe care-l avem în comun, ceea ce e foarte bine şi obişnuim să ne uităm împreună. Închei zicând că mie îmi plac, au un umor aparte.:]
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#30
LoLz
Colegii mi-au zis de robotzi akm moolte luni si de atunci nu am rabdare pana sa apara urmatoarele episoade Smile
Imi plac fff moolt , mai ales episodul ?" .....ce naiba ?! Imi plac toate :pfiu:
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)