Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ikoku Irokoi Romantan

#11
Ooo yeah XD Am vazut acest anime mai demult si m-a surprins intr-un mod palcut. A fost unul dragut, cu grafica toate cele frumoase. Uke-le adorabil, seme-le hot XD si ii statea si bine cu palaria aia XD dar si prostut un pic. Faza cu paharu, zici ca sunt eu cu scrisul cand ma uit la yaoi. Dintr-un colt ajunsesem in celalalt pe diagonala 21 As vrea sa ma apuc si de manga, fiindca am auzit ca ese frumoasa 39 In primul OVA, ma asteptam 1000 la 1000 sa fie yaoi dupa partea cu masajul ala 9 si al doilea... poor Ranmaru. Macar finalul a fost happy si dragut 21 Un anime frumos si de nota 10 XD

Psycho XD

#12
L-am vazut de putin timp si a fost interesant. M-am uitat pe youtube, ca celelalte site-uri nu functionau cum trebuie si subtitrarea a fost super varza ._. Trebuia sa dau pauza din doua in doua secunde sa ma chiorasc sa vad ce scrie acolo. In fine, cele doua OVA au fost bunicele. Nu pot spune ca m-au impresionat intr-un mod placut, dar nici ca mi-am pierdut timpul degeaba. Doar este yaoi, nu? =p~
In fine, Al nu arata prea bine, exceptand de la gat in jos :]] De obicei cand nu imi place un personaj, nu prea ma uit la film/ anime ( ma refer la aspect ), cat despre uke... Hmm, delicios *fall in love*. Nu mai tin minte cum il chema... Ranmaru daca nu ma insel? In fine, avea un aspect si un comportament dragut cand se apropia blondul de el. Un OVA bunicel, cum am mai spus. *smile*

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^


#13
Imi place ideea de dragoste pe vapor...destul de hot. Pai Alphonse a fost un adevarat domn, l-a salvat pe Ranmaru si pana la urma s-a intors dupa el, nu a renuntat asa de usor la dragostea lui. Kaoru a fost foarte nepoliticoasa fata de Ranmaru, dar pana la urma asa se intampla de obicei intr-o casatorie aranjata. Cei doi nu aveau o sansa de la inceput, iar Al l-a consolat pe Ranmaru.
Imi place vocea seiyului care il face pe Ranmaru, grafica e foarte tare de asemenea. Il recomand si pentru scenele yaoi, iar saruturile sunt foarte hot.
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"

#14
Aww.. <3 Al and Ranmaru. Sincer, Ranmaru is my type of uke. I love him so much!! <3 And Al.. Just, mrrr...
Yeah, povestea in sine e tare cute si toate scenele comice dau un mare plus in viziunea mea. Iar scenele yaoi... Cui sa nu le placa? uf, doar vazandu-l pe dragutul de Ranmaru intins pe pat si deja te gandesti al alte alea. 10 I would lick him but... Al ar fi gelos.
Si cel mai mult mi-a placut ultima parte a celei de-a doua Ova. 15 Imi place cand semele profita oarecum de uke, so... Good job, Al.
This is for moment. Kiss-you, all. ByE!! ^.^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)