Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm here *now*

#1
Sunt o fata normala,cu o viata normala doar ca in vacanta m-am cam
t[z]icnit putin ;]],numele nu cred ca va conta asa ca e de ajuns nick'u,am 16 ani...imi plac anime-urile,manga[mai ales Moe kare! my old obsession],culori favorite..hmm,sa vedem: rosul,albastrul,verdele,mov <3 si negrul.Anime'uri preferate..hmm voi enumera doar cateva: Vampire knight,Shugo chara![Doki!],Death note,Junjou Romantica[yeah..i'm yaoi addicted],muzica ascult j-rock of course,rock pe ici-colo si pop[foarte rar]iar ca trupe preferate:Alice nine,The gazette,Linkin park,Simple plan,Green day,Nightmare etc.
Intrebari?
[Imagine: 52amxj.jpg]

Illusions or real illusions.
Within the illusions hide real illusions...
From the real illusions, the illusions are created.

#2
Bine ai venit pe Animezup, ToxiChou!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe AZ ToxiChou ^^ . Sper sa te distrezi pe aici.So , esti fana shoujou vad [ vk,shugo chara ].Iti place j-rock....si acum ajungem la obsesia mea :love:...asculti :
- Abingdon Boys School
- UVERworld
-Chiaki Ishikawa
- KOKIA
-Aya Hirano
- L'arc En Ciel ? ....ptr inceput ? daca da,ce melodii preferate ai ? :chuu:
In rest..well..cam atat,ja ne.

#4
In primul rand,merci pentru intampinare si acum sa raspund:
Ascult UVERworld,Aya Hirano,L'arc En Ciel iar melodii preferate..pff! sa vad ca imi cam plac toate :]] asa deci,la UVERworld Colors of heart [am ceva cu melodia asta de ceva timp -.-],Chance! si atatea sunt favorite,acum ajung la Aya Hirano-namida namida namida[o fi melodia veche da' o ador ;x] iar L'arc En Ciel..hmm Blurry eyes si seventh heaven.
[Imagine: 52amxj.jpg]

Illusions or real illusions.
Within the illusions hide real illusions...
From the real illusions, the illusions are created.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)