Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Porecle

O______O oook,deci nu sunt sigura cu porecle oarecum...funny=3

1.Aira-asta imi place4- :numele meu de cod:yes:

2.Tamara-la inceputul vietii mele de cosplayer,am facut cosplay Temari.Si o tipa a scris pe mess"Tamara",si de atunci mi se spune si Tamara.4

3.Urechelnita-O.O Sunt innebunita dupa cartea "Emily the strange"..e pur si simplu superba!:love:!!!Cand le'am povestit'o colegilor,au zis ca seman foarte mult cu Emily(i se mai spune si Urechelnita).Si de atunci mi se spune Urechelnita.O_O
Zuppy10 Just follow your dreams!^^
P.S4on't forget to smile!=3

Pai...let's start:
Axuc- aveam un fic cu o fata si in loc sa`mi zica pe nume mi`a spus Axuc ^^. Si cum au descoperito si colegii de clasa au inceput si ei sa ma strige asa. Dar imi place.
Goagăl- Pai radeam cu o fata ca a gasit o poza nu prea placuta pe Google si cred ca am spus cam asa: Google e nesimtit. Goagăl ruleaza :->
Felix- Mi`a venit pe moment. Ma trasnit fulgeru' cu inteligenta:]
Alix- Axuc+Felix= Alix.

Cam astea sunt ^^
[Imagine: envy-s10.png]
E: Me, Envy, jealous of you humans? That's the ultimate humilition.
> Blog <


Eto am si eu cate-va porecle:
Devil bunny-eram intr-o zi si ma jucam cu un iepure si o fata mi-a spus mie devin bunny sau bunny 21
MaDu-asa ma strica my bff sau Madule
Mady-cand eram mai mica nu puteam sa imi spun pea bine numele si ziceam Mady
yaoista-ca ma uit prea mult la yaoi si citesc prea mult
pitix-ca sunt pitica -.-
Si cred ca ar mai fi dar nu imi mai aduc aminte.

Pai 39 :

1. Lexxi - e porecla data de Berry >;d< si asa o fac happy xD.
2. Isis - ador porecla asta , de cand colegamea e Kitty 106 , si eram invidioasa pe ea pentru asta >.> mie mi se spune isis , a fost idea varului meu :]].
3. Emonicutza - ma imbracam in negru si imi faceam unghiile cu negru...
4. Bretonel - cand aveam breton mi se spunea asa 24).
5. Gurita - 9 asa imi spune tata , nu prea imi place mie, dar ... lui da deci o voi pastra, but never nimeni numi va mai spune asa . El e unicul >.<". !
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Porecle...mai multe decat am nevoie 24
1) Bufuleana ->mi se spune asa de cand eram mica[ pai porecla lui tata e BUFU'...]
2) Banel Nicolita -> lol am numele de familie Nicola 4
3) Michael Jackson -> eram obsedata intr'un timp de el
4) Hannah Montana -> Wtf ?! asta nu am inteles'o niciodata 45
5) Lupul -> mai micuta, aveam o pofta de mancare ....hiuuuuu.......65
6) B*TCH -> da 4
7) Onesa -> my BFF imi zice asa 5
...cam astea ar fi bye
[Imagine: ak8THBQ.png]


He he he, porecle.

1. Biby -> mi s-a spus asa pana la 10 ani O.o. nyu stiu exact de ce, dar cred ca era un derivat de la bebe 71.
2. Lizuka - imi spunea ~ si inca imi spune~ o buna prietena a mamei care ma obosea prin simpatia care mi-o purta ~ acum e mai suportabila~.
3. Any -> Avand numele Anne si pronuntandu-se diferit de cum se scrie, multi preferau sa-mi spuna Any.
3. Anita -> O ya, numele meu de vampirita. Pur si simplu am facut o combinatie intre Ana ~ Any ~ si Anne ~ Iar acum pana si familia imi spune asa, stiu ca reactionez intr-un mod diferit la pronuntarea acestui nume deci cred ca le place de acea eu.
4. Queen -> Faptul ca sunt incapatanata si nu ascult de nimeni, mereu am dreptate si sunt in stare sa tai capete atunci cand nu sunt ascultata. Pentru ca sunt tupeista si nu imi e teama de provocari.

cam astea ar fi 10
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


porecle, porecle, porecle

1.pisi- am lucat odata tenis de picior la stadion cu niste baieti mult mai mari decat mine si de fiecare data cand fugeam dupa mine ei strigau "fugi pisi, pisi, fugi" si de atunci cei din zona unde stau ma striga pisi
2.Gobu- vina de la Gabriela si o colega de clasa imi zice asa de fiecare data cand eu o strig Stefi sau Stefania in loc de Jessy.
astea sunt cele mai noi dar am avut foarte multe porecle printre care: beica, pelica, pelican si iepuras
Hi :3

Gnom -> Ii spuneam unui baiat : " Hai ca si tu esti pitic , nu mai zice de mine " . Si el mi-a raspuns "Daca eu sunt pitic , atunci tu ce esti ? Gnom ? " Si de atunci asa imi spune ;''3 .
Apa Nova -> Asta e din agapa . Am facut agapa cu toate clasele de a opta la mama dracului pe langa Brasov cred si eram cazati la un fel de hotel . M-am contrazis oleaca cu unu si sa-i arat ca am dreptate am simulat un plans dela cu puppy eyes . In momentul ala a intrat un alt tip in camera si a ramas wtf cand m-a vazut in starea aia . Cand am ajuns la scoala si a venit sa ne semneze pe tricouri , mi-a zis "Ce faci , Apa Nova ? " Si de atunci asa imi zice el si o parte din clasa lui xD .
Asta mica -> Asa imi spune mereu un coleg . Urasc asta .

Hmm Porecle..
Colegii mei de clasa Obisnuiau sa`mi spuna Karuki..o.O' Niciodata nu am stiut de la ce vine..ma rog Next....
~>Kyra...65...Obsesia mea Pt Shakira =p~...
~>Xelya....[Varmea >.>]
~>Tazmaniank....Unchiu`...Adevarul e ca ash imi spunea knd eram mica acuma Karatista pt simplul fapt k practic Karate46...
~>Channicua...:]
Shi mai am destule...
Bb..^^

Well..let's see ..porecle:d

Hima--->porecla asta am capatat'o de la scumpea mea ReviÅŸor:X,vorbeam intr'o zi pe mess si dintr'o data mi'a spus Hima,si asa a ramas 8..o ador xxx

HimiÅŸor--->Himisor rimeaza de la Hima,dar multi ma alinta si Himisor... XD

Hera--->am capatat'o de la gasca mea de prietene crazy,imi place foarte mult aceasta porecla,deoarece este de zeita iar eu ador zeitele4..

Emm'--->nu este o porecla foarte populara dar totusi lumea ma mai striga asa ...<333

....mai sunt cateva dar nu prea sunt in uz,sa zic asa..acestea sunt cele mai populare ....XD
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)