Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere ai de rpg-ul meu ?
Este suuuuuper.
100.00%
6 100.00%
Este cam plictisitor...
0%
0 0%
Nu-mi place idea
0%
0 0%
Total 6 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Piramidă fără sânge ~ Începe

#41
Chou :
- Si eu ma refeream la asta . In fine , nu conteaza . spun eu dand-ui ochii peste cap .

OCC : oricine .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#42
Amy:
-Hei , am uitat sa va intreb pe toti: Care va este scopul de vreti sa mergeti in piramida? Eu nu aveam altceva mai buna de facut...
OOC: de data asta hai sa mai lasam sa posteze si aia care au cam ramas in urma..Ma rog e ideea mea...cine vrea...
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#43
Renee:
-N-am ce face acasa,oricum macar sa-l las sa moara de ciuda pe taica-miu asta.Ca sunt mai tare ca el.Voi?
OOC:cine doreste
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#44
Amy:
-Pai cum am ami spus..Nu am avut altceva mai bun de facut. Dupa ce maicamea a muit si poate ca vi se par o ciudata , dar da nu mi-a pasat deloc , chiar mi-a inveselit ziua la cate imi facuse femeia aia , am venit aici.
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#45
Chou :
- Pai , decat sa stau sa putrezesc in inchisoare . . . pardon , orfelinat prefer sa caut o mumie ciudata . Nu prea am mare legatura cu locul asta .

OCC : oricine .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#46
-Pai tata a disparut acum ceva timp, exact ca mama. Erau amandoi arheologi si au disparut in circumstante asemanatoare. Eu vreau raspunuri si sunt dispus sa le caut oriunde, chair si in afurisita asta de piramida!
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]

#47
Miranda:

- Eu am venit pentru tata - spun si toate se uita la mine, cred ca stiu deja suferinta mea- poate nu a murit, poate doar s-a ratacit... eu asta vreau sa cred

OCC: cine vrea

#48
Amy:
Eu sunt o persoana , buna care nu ii place sa strice sperantele , asa ca am zis:
-Bine , dar daca mama este acolo in viata sa nu se astepte sa o salvez. -se uitara la mine ca la o ciudata- Ce? V-am mai spus ca mi*a facut multe greutati femeia aia!
OOC: who wants
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#49
Chou :
- Cred ca e dificil cu parinti . Eu nu i - am cunoscut deci nu are de ca sa ma intereseze . Am fugit de acasa cand aveam patru ani .

OCC : oricine .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#50
Renee:
-imi placi Hitmi!Adica la fel si cu tata,daca nu a dat ortu' popii il las sa joace monopoly cu maica-ta.Te superi?
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Piramidă fără sânge ~ Personaje Miranda. 5 2.736 04-09-2011, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Liar


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)