Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O sotie perfecta[+18]

#11
Heeiaa :]
Am trecut ÅŸi eu p'aici . . . Nu mai am ce spune ,deoarece Haku a spus cam tot ce trebuia .
Totuşi , mă deranjează şi pe mine un anumit lucru . Unde este descrierea ? Nu descrii deloc sentimente ,doar haine și bla ,bla :-@ . Nu asta îl interesează pe cititor ! El vrea să cunoască sentimentele persoanei respective . Pe parcurs, încearcă să descrii şi sentimente nu doar haine .
Dialogul nu mi se pare sec ,dar este folosit în exces . Mai elimină din el. Acţiunea este puţin grabită . Mai încetineste`o. Ideea chiar nu am mai întâlnit-o şi imi place foarte mult ,dar ai cateva defecte care sper eu, că se vor corecta .
Cam atât .
*Spor la scris şi multă imaginaţie in continuare .*
P.S Anunţă-mă şi pe mine când postezi următorul capitol ,te rog ! : o 3

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#12
Vine veterana :zuppy08:
O singura intrebare:capitole scrise la foc atutomat? Asta ar explica niste chestii.Am terminat.
Mda,mie imi e sila sa comentez gramatica si punctuatia,asa ca las pe altcineva.
Daca nu ma atragea ideea,nu mai citeam,dar presupun ca nu am exprimat asta,deci...
Je,subsemnata Moony691,declar ca ficul original pare promitator,iar ideile nu's banale,cel putin pana acum.Cat despre continuare,ramane de vazut.Toata lumea multumita?
Bun,am rezolvat si asta.Ahhh,nu a fost bataie de joc,in caz ca asa ai fi interpretat alineatul anterior.
Sincer,ma bucur ca Delia a luat atitudine in fata presei.Ieri mi'am dat seama de ceva,imi place mult actualul (bine,nu pentru mult,dupa cate vad) ei nume de familie.Rosenkrantz...krantz...ca si cum ai musca un biscuite,ceva in genul asta se aude.
Deasemenea,introducerea pozei biletului mie mi s'a parut in regula,micut si dragut.

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]

#13
Bunaaaa!!!! Un fic excetional [okey mai trebuie lucrat] dar totusi este exceptional. Imi place mult de tot ideea :X:X Nu mai pot de nerabdare, vreau sa stiu ce o sa se intample. Sper ca Mircea sa fie omorat Mwahahaha sau bagat la inchisoare, oricum stiu ca o sa hartuiasca in continuare pe Delia[care btw este numele unei foarte buna prietene a mea] deci numai laude pentru autori :X:X.
Spor la scris! si `La revedere!! :X
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#14
Va multumesc acum lucrez la capitol, am ramas cam in urma cu ele. Voi posta in urmatoruls au in acesta urmatorul capitol.

Sa nu inchideti topicul. ?inca mai lucrez la el ;)
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nimeni nu e perfect≈ Ayame Chan 3 2.146 22-07-2011, 07:44 PM
Ultimul răspuns: Mina-chan
  Femeia Perfectă [Hentai. Romance] hiimera 15 5.461 27-06-2011, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Kitsu
  Razbunarea: Crima perfecta Alexi 28 17.327 04-03-2010, 03:49 PM
Ultimul răspuns: Adri@n@
  O iubire perfecta Yumina 5 3.808 21-05-2009, 10:11 PM
Ultimul răspuns: Sarra


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)