Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pe Euforia dau "Boys over flowers"!

#1
Cum vi se pare? Si lui tata incepe sa-i placa. >.> Damn... fac ca o nebuna la partile cu Kim Hyun Joong si INCERC sa le cant toate melodiile ce apar pe acolo. *rolling* Nu stiu ce sa zic, Lee Min Ho m-a cucerit cu zambetul lui. Chiar mi se pare o idee buna, chiar GENIALA, sa dea asa ceva la TV. xd Cat mai mult Kim Hyun Joong nu strica. 65 Vreau sa dea si "Bad guy", de ce? Kim Nam Gil. Raspuns scurt si la subiect. Dar nu totul e posibil.
Incepe la ora cinci jumatate si se termina pe la sapte, parca. *laughs*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#2
Yeah... De la mine ai aflat asta >.>. Nu ca ar conta, 21. Zic doar asa.
Revenind, am mai vazut drama, dar am cam uitat despre ce este vorba, deci ma uit si eu. Au dat si 49 Days, inainte de BOF. Chiar vroiam sa vad drama, dar n-am stiut ca dau T___T. La naiba.
Hm, n-am un actor pentru care sa ma uit, o fac din pura placere, so 106. E minunata ideea.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
Din 17 Noiembrie o sa fie Secret Garden (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
I can't wait ;_; ador drama aceea ;_______; e asa fluffy si trista si de toate s interesanta si actorii ;_: omfg ;-;
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#4
OMFG :O! Primul sărut boy x boy din istoria televiziunii române 2124. De-abia aştept s-o văd :o. Mulţumesc că ne-ai anunţat. OMFG! La aia chiar mă uit, o ador. Am văzut-o acum ceva timo şi m-am îndrăgostit de ea, e minunată! :3
T_______T Vreau s-o văd mai repede!
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)