Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ospatar, e [...] in supa mea!

#21
Zuppy sunt foarte dezamagita de tine, in loc sa intampina lumea pe Zup stai si inoti intr-un bol cu apa si legume. Misca acasa!
Imi cer scuze pentru toate acestea, urmatoarea comanda este din partea casei.

Next: Ospatar, in supa mea inoata un pinguin imbracat in frac!

#22
Apolodor! Ce D-zeu cauti tu aici? Iar te-ai pierdut? Acela nu e un lac glaciar, e supa unui client! Iesi afara imediat! Of, Doamne, se pare ca va trebui sa ii spun bucatarului sa incalzesca mai bine supele, mereu sunt atat de reci...

Ospatar, e o pana de pasarea paradisului in supa mea!

#23
OMG! Adica, imi cer scuze pentru aceasta intamplare neplacuta, nu cred ca va trebuie o pana de acest fel in supa. Ma scuzati, in acelasi timp va rog priviti din nou meniul si voi reveni sa va iau comanda. *ma urc pe acoperis imbracata in razboinica si ridic pana in sus spunand incantatia magica, apoi o explozie puternica de forte ma cuprinde - O da, rock & roll baby!*

Next: Ospatar, e un paianjen gigant in supa mea!

#24
Kyaaaaa!! Chemati sanepid-ul! Nu, chemati politia! Nu, chemati armata! Paianjenul ne va manca pe toti!!!!... Stai putin, cum se face ca nu l-am observat cand v-am adus farfuria. Iau o paleta de prins muste si incerc sa lovesc paianjenul, atunci imi dau seama ca acesta e fals.
Nu va faceti griji domnisoara, acest paianjen este o holograma, se pare ca in supa dumneavoastra se afla un aparat nu un paianjen gigant. Ma scuzati dar acum trebuie sa plec, tocmai am fost concediat.

Next: Ospatar, in supa mea este fantoma lui Michael Jackson.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#25
Gsahfayfiaufadaegtledpg...!!! .__. MJ is that you?! *il apuc de haine si il zdruncin ca animala ce sunt* Cum poti sa faci asta, defapt cum ai putut sa mori si cum de ai ajuns in halul asta, sa bantui supa unei cliente fidele de ale noastre... Meriti sa fi ars pe rug in continuare.
Ma scuzati domnisoara, va promit ca aceasta fantoma vedeta nu va va mai deranja in timpul mesei, acum daca ma scuzati trebuie sa duc fantoma sa dea autografe cat inca este printre noi.
Pofta buna! *then i start crying in front of the ghost*


Next: Ospatar in supa mea este un cap de zombie vorbitor ce imi cere creierul!

#26
Asta e specialitatea zilei, nu iti va face nici un rau, e foarte inofensiv si dragut, dar ai grija cat te apropi de el ca te transformi tu in felul principal pentru el. Daca vrei sa il returnezi te sfatuiesc sa nu o faci pentru ca nu facem ramburs si daca doresti sa faci o plangere e un restaurant in colt care va - va prelua plangea ca fiind a lor. Daca nu gasiti restaurantul din colt, uitati tot ce sa intamplat sau va dau la zombie si apoi va servesc ca fel principal urmatorului client.

Next: Osparat, in supa mea este un taram spre o lume mai buna doar ca plina de negri.

#27
Eu in locul dumneavoastra as manca supa si m-as duce pe acel taram plin de negrii frumosi si adorabili.
Plus ati incepe o noua viata, veti putea explora lumea noua de care cu siguranta v-ati atasa.
Oricum asta ati comandat, nu este vina mea, eu va recomand sa gustati si sa va bucurati de acest mic colt de rai misterios.

Next: Ospatar, in supa mea se oglindeste chipul unui inger!

#28
Serios! Da-mi sa vad. Hmmmmm... de unde stii ca e inger, poate e un demon deghizat care a venit sa distruga pamantl si sa ne trimita pe toti in iad?! Oricum, pofta buna. *O las pe clienta mea si ma duc la masa alaturata sa preiau comanda*

Next: Ospatar, in supa mea e o gaura neagra in miniatura
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#29
Ospatar, in supa mea e o gaura neagra in miniatura

Serios?! Nu pot sa cred asa ceva. O gaura neagra in miniatura spui? O.O Asta sigur trebuie sa fie un semn ca va veni si alta mai mare, mult mai mare care o sa inghita Pamantul daca nu o returnam pe aceasta. O sa iau eu farfuria cu supa si o sa va aduc alta. Ma scuzati pentru acest incident. *smile*


Next: Ospatar, in supa mea se afla o balena ucigasa!
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#30
Ahoy marinare, se pare ca balena asta mi-a dat multe batai de cap si se pare ca si tie.
Nu sta si te uita ca amaratul la ea, prinde curaj si infrunt-o cu demnitate, pana acum ne-a facut zile fripte, nopti pline de unduieri zguduitoare de valuri, e vremea sa-i punem capat, sa-i pui capat, marinare. *imi dreg glasul*
Bine ati venit la restaurantul "Balena ucigasa", servim tot ce este mai bun din ocean. Pofta buna!

Next: Ospatar, in supa mea danseaza o gheisa!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)