Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Orientarea sexuala

#21
Citat:Nu înţeleg. Ştiam că faza cu nuca de la Chaosed. Trebuia să fiu mai specifică .Adică zici că Adam şi Eva au plecat din Rai să facă sex
si-au luat bagajele si-au plecat din casa parinteasca pentru ca nu li s-a dat voie sa aiba o relatie 15
Nu, spun ca ei au facut sex de reproducere pana la ratiunea si simtirea umana reprezentata de mar, sau mai e posibilitatea ca actul in sine pentru ca stiti marul seamana cu...*tuseste* da in fine!
Citat:Ai observat ca mai toate topicurile de aici ajung incet incet la religie?

Pai da, orice dezbatere filosofica incepe pe acolo, de la creeare lumii care e explicita putin prin stinta si pe larg prin religie
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#22
Citat: Chaosed
Uite un exemplu din botanica atunci xD.
Daca ai doua nuci
Stop, poate tu nu dar majoritatea a evoluat de la stadiul de planta.

Citat:Kashim
Misiunea noastra e sa ne reproducem. Pot declara ca asta e cea mai mare prostie auzita pe forumul asta pana acum?
Nu chiar, majoritatea actiunilor naostre au legatura cu secsul.

Astea fiind spuse: Cover me in chocolate and throw me to the lesbians.
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

#23
@ YKashim
TU TE FOLOSESTI DE RELEGIE. Vrei sa-ti raspund la toate intrebarile tale ?
Nu trebuie sa respectam intocmai regulile impuse de la Adam si Eva, ca ei tot nu ascultat si au ajuns izgoniti din rai. iti raspund cu religie ca sa ma intelegi
(15-08-2010, 11:35 PM)YKashim A scris: Misiunea noastra e sa ne reproducem. Pot declara ca asta e cea mai mare prostie auzita pe forumul asta pana acum?

pentru mine da ,oricum stiinta cerceteaza noi cai ca femeia sa ramana gravida fara ajutorul unui barbat si se pare ca sunt pe calea dreapta.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#24
Vesper tu vorbesti de sf-uri, vom ajunge sa avem fabrici de copii. Asta te va bucura sigur, vrei un copil te duci la fabrica si dai trasaturile si dimensiunile. Suna cam tampita ideea dar nah ce sa-i facem asta inseamna evolutie. Si ne mai miram de ce odata la cateva milioane de ani planeta se duce dracului. Dar sa revenim la homo bi tri etc. Parerea mea e una simpla, libertate sa faca oricine ce vrea, dar nu in public. In dormitorul personal aveti libertatea sa faceti tot ce vreti voi, dar mai lejereanu cu paradele si manifestarile pe strada. Inteleg ca pentru voi e cool, e marfa dar fara suparare eu paradelor gay le-as da foc si as rade demonic. Nu ma intrebati de ce, ati spus ca fiecare se ghideaza dupa sentimente ei bine asta simt eu. Si nu ma acuzati de indoctrinare religioasa ma doare exact unde si-o dau gay de religie si popi. Din partea mea pot sa arda si ei cu participantii la parade.

If I cannot smoke in heaven, then I shall not go.

#25
In primu rand,ai dreptate Lynn fiecare e liber sa iubeasca pe cine vrea.Mi se pare absolut normal asta.Frate,nu mai suntem pe vremea lu Ceasca si nu vad de ce se face atata tam-tam pe tema gay/lesbi/bi in socitate,ca vai e nu stiu cum...bla bla blabla bla
Ce nu intelege lumea este ca si ei sunt oameni,nu conteaza daca esti gay sau lesbi,conteaza sa fi om in societate,sa sti sa te comporti ca un om nu ca un animal pe strada21)
@HentaiDemon intr-un fel gandesc cam ca tine in legatura cu faza ca in dormitor pot face ce vor.Frate,hai totusi in alte tari se saruta pe strada si orcum nu ai tu puterea sa le dai foc paradelor de gay.Adevarat,cam exagerat dar,mie mi se pare destul de ok.Sunt genul de om care acest subiect il trateaza norma,am prieteni gay sunt super de treaba si nu se dau in spectacol pe strada,se comporta ca doi tipi ''normali''21)
Deci homosexualitatea nu este o boala,este vorba de propria ta alegere. 39 prietenii mei s-au simtit atrasi de baieti de la o varsta foarte mica...poate asa s-au nascut sau...106
Ma rog,oricum poate fi si din cauza dezamagirilor din dragoste si multe alte motive.( nu vorbeam de ei acum,in general10)
Sunt pro lesby/gay/bi si nimeni nu imi va schimba parerea.N-am chef sa imi fie rasucite vorbele pe toate partile si sa le comenteze lumea.daca nu-ti convine ce am scris,citeste altceva78bye

#26
Kaname, poate nu, si nici nu ma complic, am zis ca asta simt deci nu citesti atent deloc. Dar mie personal nu mi-ar conveni sa merg cu viitorul meu fiu sau fiica pe strada si sa dau de tipi imbracati in rochii. Daca ma intreaba pustanul, tati de ce e ala imbracat in fusta? Ce-i poti spune? Cum ii explici unui copil ca aluia ii plac baietii, si ca si-o da la ochiu maro? Risti sa-ti dereglezi propriul copil, si te trezesti la o varsta mai mare ca vine si el cu vreun Gheorghe acasa. Deci sunt anti parade total, intruniri intr-un club da, sa inchirieze o sala mare si sa danseze acolo cat vor nu pe strada nu parade.

If I cannot smoke in heaven, then I shall not go.

#27
Citat:Nu chiar, majoritatea actiunilor naostre au legatura cu secsul.
Intr-un fel asa e. 39

Citat:@ YKashim
TU TE FOLOSESTI DE RELEGIE.
Si cum ai ajuns la concluzia asta?

Citat:homo bi tri
Cum e tri?

@chaosed: inceteaza sa mai faci comparatii idioate.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#28
Măi fraţilor, calm . Şi btw, când mai postaţi ceva, gândiţi, măcar puţin .
Citat:Dar sa revenim la homo bi tri etc. Parerea mea e una simpla,
Ştii care e părerea mea ? Cumpără-ţi ceva creier.
Citat:N-am chef sa imi fie rasucite vorbele pe toate partile si sa le comenteze lumea.daca nu-ti convine ce am scris,citeste altceva
Nu !!!! Şi dacă îţi răsucesc cuvintele ? Ia uite. Chef rasucite partile comenteze n- lumea . ... .Vezi ce uşor a fost ?
Citat:Dar mie personal nu mi-ar conveni sa merg cu viitorul meu fiu sau fiica pe strada si sa dau de tipi imbracati in rochii. Daca ma intreaba pustanul, tati de ce e ala imbracat in fusta? Ce-i poti spune? Cum ii explici unui copil ca aluia ii plac baietii, si ca si-o da la ochiu maro
Am înţeles. Eşti genul de om căruia îi e ruşine să vorbească cu copilul lui . Uite şi o soluţie. Nu mai ieşi pe stradă. Sau, îi explici bietului copil că există şi oameni de genul ăsta. Ce, tu cum ai aflat ? Şi iată-te trăind.
Tipul ? obsedat de hentai : Ba eşti pro, ba eşti contra. Şi faza cu copilul este cea mai mare tâmpenie. Tu cum ai aflat ? Copilul trebuie să fie informat despre orice. Btw. spui că nu te deranjează, să îşi ia un dormitor and so on . Şi apoi, daca vine copilu' acasă cu cineva de acelaşi sex nu e bine. Deci dacă sunt gay în lume e bine, numai să nu cumva să fie copilul tău.
Vezi ce repede iese la iveală adevărata ta părere ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#29
Citat:Dar mie personal nu mi-ar conveni sa merg cu viitorul meu fiu sau fiica pe strada si sa dau de tipi imbracati in rochii. Daca ma intreaba pustanul, tati de ce e ala imbracat in fusta? Ce-i poti spune? Cum ii explici unui copil ca aluia ii plac baietii, si ca si-o da la ochiu maro
Ăia sunt travestiţi. Eu când am deschis topicul m-am gândit la homosexuali / lesbi normali. Oameni ce iubesc / sunt atraşi de persoane de acelaşi sex cu ei.
-

#30
Catre aia care a zis "daca nu-ti convine ce scriu citeste altceva": *insulta* E UN FORUM! DACA VREI CA CINEVA SA NU COMENTEZE CE SPUI NU MAI SPUI!

Ca sa nu fiu off: ati observat ca lumea accepta mai usor lesbianismul (exista cuvantul asta? )?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)