Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Orasul Purcelusilor

#1
Orasul Purcelusilor-

mai tineti minte aku cativa ani prin 2003 cam asa cand era serialul aia super cu purcelusi.era un super d.a pentru mn dar pentru voi

puneti poze voi prin comentarile voastre poze si filme si haideti sa ne amintim cu toti!!!!!!!!!!!!!!!!:36:
[Imagine: Signature_-_RedFusionBleach_sig_by_rynseven.jpg]

Happy New Year - 2008

#2
nu am chef sa caut poze.....dar d.a asta a fost super....deci il adoram...am si uitat de el pana acuma....deci imi placea enorm...si atata radeam de ei cum erau imbracati....21 ...fain d.a.
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#3
Hmz..imi amintesc de el..mai ales un episod in care incercau sa isi faca o trupa si erau nsite zombi ce le mancau ceierele..eram mica si imi era frica..^^" Poze nu am cu ei..dar stiu sigur de acest d.a.
LOLNOPE

#4
Ador!!!!!!! :001_tt1: Era serialul meu preferat cand eram copila mai mica.
Mi-e dor de el!
Nu mai imi amintesc cum ii chema dar stiu ca erau doi purcei frate si sora, iar ea era foarte fitoasa si ii placea sa manance, iar el era punk-er si avea un cercel in nas si o freza roscata si rebela.
Apoi era si varul lor, personajul principal care era amorezat de o fata populara de la scoala.

#5
Well asta chiar m-a facut să îmi amintesc multe lucruri.
Ca să fiu sinceră a fost şi desenul meu animat preferat cândva, pur şi simplu îl adoram. Erau nişte episoade atât de interesante, nu îmi amintesc chair cele mai mici detalii dar încă ţin minte cât de mult mi-a placut desenul şi cu cât suspans urmaream. Mi se parea minunat, râdeam de fiecare dată şi mă facea să mă simt bine. Ţin minte că mă uitam la televizor, la acest serial fiind întreruptă de mama, sau fratele meu şi mereu mă certam cu ei, zicându-le ceva de genul : Lasati-mă!!!!!!!! Mă uit la Oraşul Purceluşilor. Chiar mi-a placut, şi îmi aduce aminte de multe lucruri, de când eram ceva mai micuţă.
Chiar am început să râd când am intrat în acest topic 21, mi-am zis : Cât de repede a trecut timpul..

#6
Da...Imi amintesc si eu de el. Era atat de super si de amuzant! Desi erau niste porci, grafica era exceptionala si replicile si actiunea erau perfect facute. Imi amintesc de niste faze. Parca decorau bradul cand spune mama-purcel (nu mai stiu dak avea un nume): "Acum hai sa punem ghirlanda cu floricele", la care Reggie (purcelul punk) *mancand*"Ghirlanda de floricele??" 21 Sau imi amintesc cand Reggie devenise obsedat de frumusete si se epila...Ce zile frumoase!
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#7
Ce-mi placea desenul asta. Nu-mi mai amintesc prea multe din el, decat personajele: Mikey, Martha,care era inebunita dupa frumusete si Reggie,înnebunit după rock. Oricum era super amuzant. Pacat ca nu se mai difuzeaza.

Uite si poze, nu am gasit mai multe:

[Imagine: 25440_2.jpg]


[Imagine: B000936JBM.01-A1B3J5I78TWGTA._SS500_SCLZ...93165_.jpg]



[Imagine: 28223o2.jpg]
My manga list



[Imagine: chibi_1290.gif]
, chibi-ul lui anonim_alex

Feed, cum il cheama p`asta? Asta de sus 5



[Imagine: mkdlaw.jpg]

#8
Era bestial ,si erau rockeri 105 ...oricum era totul asa de amuzant ..nu acum Kim possible si alte prostioare47..
[Imagine: openeris4.th.gif]
E singura imagine pe care am gasito 106 si nici video nu prea sunt :[
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#9
ha ha mi-am adus aminte ... tot pe Jetix asa-i ?
tin minte ca stateam noaptea tarziu pentru a vedea pana si ultimul episod cu ei din ziua respectiva
A fost totusi cateva episoade care le mai am inca in minte
ala cu coaforul , altul cand unul dintre ei devine bogat , oh si favoritul meu episodul cu scoala de soferi cand martha trebuie sa is invete un prieten sa conduca pentru acela picase testul proctic la scoala de soferi 24

#10
Doamne cat am adorat desenul acela 21 Nu-mi vine sa cred cum trec anii 2 Era prea frumos , imi placea de ala Reggie 21 Era cel mai amuzant si cel mai interesant . Pacat ca nu se mai da desenul . Ar fi frumos sa-l dea acum pe Disney Channel :cry:

Don't try to be perfect . Just be yourself .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)