Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayou~?????

#11
(27-10-2020, 01:21 AM)Kagome San A scris: oricum, tema actuala este foarte frumoasa si imi merge bine de pe telefon. Ma bucur ca inca mai traieste forumul si imi voi relua activitatea pe el.
 Este cea default de la MyBB. Mai sunt cateva lucruri de rezolvat si voi lucra la o tema noua.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#12
Tu ai facut tema forumului? Felicitari!
Oricum, era ceva rubrica pentru chat unde sa discutam cu totii. Oare pe unde e? Am cautat-o si nu o mai gasesc. Sper ca nu e problema daca scriu cu albastru, e culoarea mea favorita. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#13
(27-10-2020, 01:32 AM)Kagome San A scris: Tu ai facut tema forumului? Felicitari!
Oricum, era ceva rubrica pentru chat unde sa discutam cu totii. Oare pe unde e? Am cautat-o si nu o mai gasesc. Sper ca nu e problema daca scriu cu albastru, e culoarea mea favorita. 

Era un chat, inca nu am ajuns la partea in care sa il implementam din nou.
Avem un grup pe FB unde vorbim.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#14
Serios? Asi vrea sa ma alatur si in acel grup. Daca are numele ca si forumul, atunci imi va fi super usor sa il gasesc. Sincer, iti multumesc pentru noutatea primita pe azi. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#15
(27-10-2020, 01:37 AM)Kagome San A scris: Serios? Asi vrea sa ma alatur si in acel grup. Daca are numele ca si forumul, atunci imi va fi super usor sa il gasesc. Sincer, iti multumesc pentru noutatea primita pe azi. 
Da-mi un mesaj pe FB si te adaug pe unde mai vorbim.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#16
Numai sa imi spui cum sa te gasesc pe facebook. Imi scri tu in PM ca e mai ok. Iti multumesc pentru ajutor. Eu va las, ma pun la somn ca deja am facut prea mult pe bufnita. Good night.  Crazy-monkey-emoticon-036
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#17
(26-10-2020, 02:46 PM)Kagome San A scris: @TLDR nu strica nimanui sa fie amabil.
@Miauti stai relax, nu sunt pedogirl. 21 m-ai judecat greait aici. Sincer, nu prea am mai vazut lume activa pe aici si m-am cam ingrijorat. Credeam ca e mort forumul. Oricum, am revenit prin zona.

Incercam... sa l reinviem. Macar pt timpul liber. Cred ca greseala noastra, din punctul meu de vedere a fost cantitate decat calitate de continut. 




Citat:Hi miau miau... Dupa nume pari o pedogirl :v

Daca ai venit sa agati gagii sunt disponibil dupa ora 00:01

Sunt atras de fetele care ma duc la restaurant..


Oricum bine ai venit... Cam bate vantul pe aici majoritatea sunt pe facebuci, minoritatea pe google+ (adica eu)

Astept sa ma inviti la o cina anime. 

Nu mai tin minte de ce am zis asa ceva....


@[b][b]Syryus[/b][/b]
Cod:
tb_button {padding:1px;cursor:pointer;border-right: 1px solid #8b8b8b;border-left: 1px solid #FFF;border-bottom: 1px solid #fff;}.tb_button.hover {borer:2px outset #def; background-color: #f8f8f8 !important;}.ws_toolbar {z-index:100000} .ws_toolbar .ws_tb_btn {cursor:pointer;border:1px solid #555;padding:3px} .tb_highlight{background-color:yellow} .tb_hide {visibility:hidden} .ws_toolbar img {padding:2px;margin:0px}


De ce imi apare asa ceva ? II de la mine cred... ca si pe forumul meu si alte forumuri imi apare codul respectiv

#18
Mie nu imi apare codul respectiv din fericire. Oricum, voi ajuta si eu la revenirea forumului. Macar acuma sa foe totul bine. 
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ohayou! Chibi is here. Chibi Sheir 3 2.013 02-06-2012, 10:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  ohayou,minna! minamino_sayuri 4 2.845 11-05-2008, 03:27 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)