Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo ! ^.~

#1
Salut !
Eu sunt Alexa si am 21 de ani . Ma bucur sa va cunosc ! Am intrat pe site deoarece doresc sa imi fac mai multi prieteni iubitori de animeuri din Cluj ( sunt rusinoasa si introvertita asa ca va rog sa aveti rabdare cu mine ) .
Sunt pasionata de desen ^ ^ . Animeuri preferate : SAO ( bineinteles ), K project, Zetsuen no tempest , Code Geass si multe altele . Culoarea mea preferata este mov .
Daca aveti alte intrebari , nu ezitati sa intrebati .

ja nee

#2
Bine ai venit pe Animezup, chibivampire-alexa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna, Alexa, scuze pentru intampinarea tergiversata, dar mai bine mai tarziu decat niciodata, nu? xd Habar nu am daca o sa mai revii pe acest forum si o sa citesti acest post, dar iti urez bun venit si desi nu sunt din Cluj sper ca putem deveni si noi prieteni.

Observ ca esti fan Jinx din League of Legends, am jucat si eu in trecut chiar main ADC, dar preferata mea era Ashe. Ai apucat sa joci ranked pana acum? Daca da, pana la ce ce rang ai ajuns? Eu am ajuns pana in Silver II, dar am jucat doar 10 jocuri in ranked in total asa ca nu am avut sansa sa urc mai mult. De asemenea, as fi curios care personaje negative din animeuri sunt preferatele tale? Favoritul meu este Ulquiorra din Bleach.

Sper sa ne recitim curand!
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#4

Buna! Mi-ar placea sa fim prieteni .
Nu am jucat lol , doar imi place foarte tare melodia ei .
Personaje preferate negative...hm... unul ar fi tot Ulquiorra , Eyes Rutherford din Spiral si Barasuishou din Rozen Maiden .

Si eu ! ^^Sa ai o zi faina !

#5
Imi amintesc si eu foarte bine melodia respectiva,"Get Jinxed" parca se numea din cate imi amintesc. Eram innebunit dupa ea la timpul respectiv, in prima zi cand am dat de aceasta cred ca am ascultat-o pe repeat de cel putin 20 de ori, sunt toate sansele ca inca sa o mai am in playlist pe Youtube.

Mersi mult, o zi grozava si tie ^^ Iar daca ai orice fel de intrebare despre animeuri sau despre site, nu ezita sa ma contactezi printr-un mesaj privat sau chiar pe chat-ul site-ului, iti voi raspunde cat mai curand posibil, promit 10
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)