Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Noua generatie Naruto

#11
Sper sa va placa


[Imagine: kay_meku_by_manuelle17-d3le1f9.jpg] <= Kay Meku, membru al organizatiei Akatsuki, partenerul Ayanei.
[Imagine: a_little_genjutsu_by_manuelle17-d3le5gm.jpg] <= Anki Ryoushi, fratele cel mic al Ayanei, facand un genjutsu.
[Imagine: kanae_taruky_by_manuelle17-d4p8h4w.jpg] <= Kanae Taruky e Rokudaime Gekkokage.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#12
De data asta am pus in R.P.C., care nu are ce cauta aici, dar el imi este foarte drag mie. Numele ei este Yue, e o felina si ideea de a o creea mi-a venit dupa ce am vazut desenul animat Thundercats 2011, nu imi place ala din 1900 si ceva.


[Imagine: leyla_family_by_manuelle17-d5go6gb.jpg] <= Parinti Leylei impreuna cu sora ei cea mica si fratele ei mai mare.
[Imagine: feya_happy_by_manuelle17-d4stlvq.jpg] <= Feya.
[Imagine: yue_snow_jaguar_by_manuelle17-d52gpvg.jpg] <= Yue, jaguarul de zapada.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#13
Oiii mama:X

Pai.. Buna- again - sunt destul de dragute ce-i drept dar mai ai foarte mult de lucrat la tehnica. Nu te supara ,dar asta esteSmile
Unele, personal cred ca au ceva potential, altele insa nuSmile
Si acel rpc..il ador:X

Iti urez bafta in continuare si ... un mic sfat: pune accent pe lineart si pe umbre

Folosesti paint tool sai sau paint net?

Ps: Saiu`0 e mai bun decat orice alt program de editatSmile
[Imagine: b8f65f542abd0505e12f6004548c5ee1-d3li7a9.png]


#14
E de apreciat ca eshti atat de pasionata incat sa-ti creezi propriile personaje, admir aceasta calitate a ta!
Sunt sigura ca ai putea duce mai departe procesul de creatie, sau chiar daca te inspiri din anime-ul Naruto, sa iti descoperi propriul stil. Vei fi mult mai incantata de tine si personajele vor fi cu adevarat ale tale, le vei da viata. Nu va mai spune lumea ca "x" seamana izbitor cu "y", sau ca ai copiat sau mai stiu eu ce.
Altfel, ce sa zic, la lineart te cam descurci, sa pui culori stii, eu zic sa faci un exercitiu de imaginatie, sa vezi ce-ti iese. Poate te vei surprinde!
Cred ca desenul cu Freya este cel mai original, asa ca din ce vad in el iti pot spune ca daca vrei se poate! E destul de ok ca anatomie, curat desenat, iti dai silinta la umbre, meriti laudata! Asa ca spor la treaba, si sunt sigura ca o sa ne uimesti data viitoare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)