Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2013

#41
Salut! Daca va mai intalniti m-as baga si eu, stiu ca nu ma cunoasteti dar va asigur ca nu-s rapist sau altceva fkedup.
Nu prea cunosc lume into anime si e naspa :/, cred ca am dat click pe view mail, puteti sa-mi dati add daca e sa ne intalnim sau sa mai vb, is din Buc.

#42
Pun si eu pozele dupa ce ajung acasa si le descarc... Probabil maine ^^"
Sunt totusi curioasa... A fost careva la afterparty-ul acela ieri?/Cum a fost?
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#43
Deci, cer o poza cu prezenta ! Mrrrr, eu azi, fain, baut/mancat, distrat. I no like, verry obosit i was. Said hello to people then went to sleep. Nice day. Good night.
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#44
Hmmm. Eu am o poza cu prezenta doar de ieri, unfortunately ^^'' Ca azi nu am mai fost. E pe aici undeva, pe la final, in arhiva. (n-am sortat nicio poza or anything, I am way too lazy for that right now).
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#45
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#46

#47
Are Bogdan o poza cu prezenta, s-au trecut si cativa oameni care nu-s pe site 21 because we're awesome that's why.
Pe ziua a doua nu va pun poze ca majoritatea sunt cu mine+gagici.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#48
Uitandu-ma acum peste pozele lui Sy si DreamGirl, trag concluzia ca a fost o conventie reusita. Imi pare rau ca nu am putut ajunge anul acesta, am avut o perioada incarcata tocmai de aceea nici nu am mai intrat pe forum de ceva vreme. Oricum, anul viitor va asigur ca voi fi si eu pe lista aceea, nu o sa mai scapati de mine 10
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Animezup la Niji 2013 Syryus 28 17.673 05-10-2013, 02:15 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)