Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2013

#31
??p???s ?p ?lo? ?l s?l o s ?? ??s??n?nq u? ???p???u? ?? nu ????z?d ?s `s????? ??????d ?q?? ?s ?????ol ?nou ?? ??ds ??????? ??op ?? ???d ?s ??p `uo????u ?l ??ln? ??? ?u?? o ?? ???p???


O mica imagine cum arata interiorul locatiei.
[Imagine: turrbohalle_ansamblu.jpg]

#32
Eu voi fi cu siguranta acolo, in ambele zile chiar ^^.

Abia astept festivalul, deja mi-am format o parere excelenta despre Nijikon de anul trecut. Sper sa ma surprinda din nou si anul acesta
[Imagine: Fade_to_Black_Byakuya_frente_a_la_foto_de_Hisana.JPG] Byakuya and Hisana Kuchiki

"Real tears are not those that fall from the eyes and cover the face, but those that fall from the heart and cover the soul."
by Christine

#33
Mai e mult pana la Nijikon si deja se vorbeste destul de mult despre el <3
De abia astept sa merg ...teehee . Sper sa fie ok noua locatie, sincer nu am fost niciodata inauntru desi s-au mai tinut evenimente la Turbohalle. Sper doar sa vina lume ^^; mie imi place cand e inghesuiala 21
Si ar fi tare sa mai aduca si chestii noi... desi nu stiu ce ar putea face ;P

#34
Hei vin si eu cu o idee pentru stand ceva de gen o tombola cu intrebari despre anime, adica niste cutiute (una pentru fiecare anime) si cei care participa platesc la inceput putin precum la tombole in general 1-3 lei ceva de gen si isi aleg o intrebare din cutie si daca raspund corect primesc un premiu ceva de gen o insigna, un poster orice. Dar daca vreti puteti sa complicati chestiile si sa puneti intrebari cu grad de dificultate mare: Ce a spus Naruto in ep x cand s-a intalnit cu Sasuke ? sau: In ce ep din s l-a vazut Naruto pentru prima data pe Sasuke dupa 3 ani? stiti voi intrebari imposibile.
Si mai am o idee am vazut ca mai sunt idei despre origami si mi-am amintit de origami 3D (mai faceam acum ceva timp) daca tenteaza pe cineva idea era un rus care facea pe YouTube tutoriale in engleza tot felul de lucruri de la lebede simple la dragoni in stil asiatic sau european singura "problema" ar fi ca este foarte mult de lucru adica trebuie sa faci intai triunghiuti si pe urma sa asamblezi ia destul de mult in general.
Sper ca v-am oferit ceva idei utile desi eu va anunt ca nu pot participa deoarece nu am cum sa ajung la Bucuresti pentru ca incepe profesoara de romana sa ma ia la pregatiri pentru olimpiada in perioada aia, dar va pot ajuta cu intrebarile pentru tombola sa le scriu (cu raspuns cu tot) si sa le trimit pe Facebook.

#35

#36
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#37

#38
Ce legatura are asta cu Niji? 21
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#39
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#40
Poze:
http://www.mediafire.com/download/67079c...i_day1.zip
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Animezup la Niji 2013 Syryus 28 17.792 05-10-2013, 02:15 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)