Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2011

#11
(29-09-2011, 09:45 PM)Tan A scris: eh, nu iti trebuie ghid, vii la standul zup si il folosesti ca basecamp, si de acolo te invarti pe unde te intereseaza

în plus, dacă vine Tan acolo care e prieten cu toată lumea, o să ai cu cine vorbi.
Ia uite, Tan, îţi fac reclamă... ne vedem pe acolo this year, right?

#12
Aham... Nu stiu daca vin.... Dar daca vin va rooog mult de toooot sa ma ghideze careva pe acolo si sa nu ma lasati singura cu parintii ca dupa 5 minute ei sunt ceva de genu "ti-am zis ca e l afel de neorganizat ca la Otaku" [voi ati rezista cu parinti ca ai mei ???]. Deci... eu chiar nu fac misto de nimeni... e pericol daca tata intra acolo.... Deci.... VREAU SA VIIIN!!!

[mda.... cam off topic... si daca va deranjeaza postul meu ziceti ca eu nu este suparacioasa xD]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#13
@ssakura: Ok, hai ca vedem cum facem ca sa nu ai probleme.

Also, idee noua: un afis/coala de hartie mare pe care sa se poata semna toti userii de pe Zup care trec pe la noi la stand si vor sa ne lase o amintire 4
Plus ca asa veti putea stii si voi cine a trecut si cine e pe la Niji.
Eventual, daca userii doresc, le facem si cate o poza, sa ii punem la final pe toti pe site

#14
@Flaw: Da... vedeti voi cum sa ma protejati de parinti [lol. ce aiurea suna...].Probabil voi fi cea mai mica de acolo so...
Stai... stai... stai.... ideea cu poza.. ma tenteaza... aham... e interesanta. Sunt de acord ca este o idee buna si daca nu e pusa in aplicare... e grav... Si oricum, sper sa ajung, mai ales pentru ca [nu stiu cum] am ajuns fana ta Flaw. Dar si a lu' Ang.
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#15
(29-09-2011, 09:53 PM)Teh A scris:
(29-09-2011, 09:45 PM)Tan A scris: eh, nu iti trebuie ghid, vii la standul zup si il folosesti ca basecamp, si de acolo te invarti pe unde te intereseaza

în plus, dacă vine Tan acolo care e prieten cu toată lumea, o să ai cu cine vorbi.
Ia uite, Tan, îţi fac reclamă... ne vedem pe acolo this year, right?

Ah, ce bine [ar trebui sa te apuci de reclame15] atunci nu cred ca am de ce sa'mi mai fac griji.

Ugh, you guys are so awsome, I can't wait to see you there! xD
[Imagine: 522246_219898604789356_100003076546488_3...9097_n.jpg]

#16
(30-09-2011, 12:14 AM)ssakura3 A scris: @Flaw: Da... vedeti voi cum sa ma protejati de parinti [lol. ce aiurea suna...].Probabil voi fi cea mai mica de acolo so...
Stai... stai... stai.... ideea cu poza.. ma tenteaza... aham... e interesanta. Sunt de acord ca este o idee buna si daca nu e pusa in aplicare... e grav... Si oricum, sper sa ajung, mai ales pentru ca [nu stiu cum] am ajuns fana ta Flaw. Dar si a lu' Ang.

Awww 12 anisori? n_n stiu cum e 21 mama a fost cumine tot cand aveam 12 ani si eram clasa a 7-a 21 din fericire s-a mulat pe ideea ca sutn tineri si a acceptat ideea de nou.
Oricum stai chill n_n daca vrei te-as putea ghida n_n
[Imagine: wqymg0.jpg]

#17
(30-09-2011, 09:43 AM)deeaH2elen A scris:
(30-09-2011, 12:14 AM)ssakura3 A scris: @Flaw: Da... vedeti voi cum sa ma protejati de parinti [lol. ce aiurea suna...].Probabil voi fi cea mai mica de acolo so...
Stai... stai... stai.... ideea cu poza.. ma tenteaza... aham... e interesanta. Sunt de acord ca este o idee buna si daca nu e pusa in aplicare... e grav... Si oricum, sper sa ajung, mai ales pentru ca [nu stiu cum] am ajuns fana ta Flaw. Dar si a lu' Ang.

Awww 12 anisori? n_n stiu cum e 21 mama a fost cumine tot cand aveam 12 ani si eram clasa a 7-a 21 din fericire s-a mulat pe ideea ca sutn tineri si a acceptat ideea de nou.
Oricum stai chill n_n daca vrei te-as putea ghida n_n
Yay !!! [Imagine: 117.gif]
Te vreau pe tine !! Te vreau pe tinee !!! Numa sa ajung... Dar sigur ajung pentru ca am arma secreta *evil laugh*
Si da.... cam am 12 ani... dar la Niji o sa am 13 ani si o saptamana [Imagine: 116.gif]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#18
(29-09-2011, 10:07 AM)Azazel A scris: Am si eu niste intrebari pentru veterani....
Preturile sunt acceptabile??
Eu vin(prima data) mai mult pentru cosplay merita??

Pretul de la intrare e mic fata de anul trecut , asta inseamna ca s ar putea sa umfle dinou preturile la manga si tot ce este legat acea conventie.

Dar sa spunem ca preturile sant acceptabile (asa par) si (asa spun oamenii "SARACI" )




#19
@Teh lol, tyvm pt reclama, si da vin, nu am posteru cu i <3 Tan ??
@Flaw ti-am zis eu care e faza cu fanele, nu 21 ?
@Deea h2elen iar nu dormi 2 luni 21 ca ai "nijikon fever" 21)))))
@ssakura3 anu trecut mitzuke a fugarit-o pe mama ei tot nijikonul ca tot incerca sa scape de ea 21 o tot vedeai cum dadea ture si maica-sa dupa ea!

#20
Hei tre' sa intreb si aici,cum sta treaba cu voluntarii??
Adica ce faci mai exact,si ce iti da de mancat si de baut??(nu de alta da vreau sa-l conving pe frtemiu' sa se inscrie)
huh..cum sta treaba cu biletu,adica platesti la intrare si pe urma daca iesi si intri platesti din nou??
Anyway mai sunt vreo 3 saptamani nu am de ce sa ma agit
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)