Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2011

(24-10-2011, 09:36 PM)mariska A scris: @Azazel
Stanul ? Dap, a fost pana seara tarziu ca eu de la 13-14 tot am dat tarcolale pe-acolo! Smile

Ma refeream la stand-up comedi
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

@Zer0
Sunt in totalitate de acord cu Tan 21

Ma rog, pararea mea despre Nijikon inca nu mi-am exprimat-o neavand timp, asa ca o spun acum.
Inafara faptului ca a fost cam plictisitor, si au fost unele persoane mai putin favorabile mie, mi-a placut. Vroiam de mult sa`i cunosc pe Tan si pe Flaw. Mi-au facut o impresie buna, numai ca Flaw nu prea era entuziasmat in comparatie cu Tan. Bine acuma nu fac postul asta special pentru voi 21... deci
Cosplay. Foarte slabut, adica nu prea m-a impresionat nimic. Unele costume chiar au fost bune, dar reprezentatia pe scena a fost .........
Daca nu era Mimi si Deea, m-as fi plictisit tot timpul...
Astept si anul viitor, sper sa fie mai bun.
HOT. SEXY. and POWERFUL.

(25-10-2011, 12:14 PM)Azazel A scris:
(24-10-2011, 09:36 PM)mariska A scris: @Azazel
Stanul ? Dap, a fost pana seara tarziu ca eu de la 13-14 tot am dat tarcolale pe-acolo! Smile

Ma refeream la stand-up comedi

Sorry! Nu am citit bine! *slaps forehead* Stand-up comedy a fost doar a doua zi destul de 'pe-nserate'? (try youtube 3 ).

Ps: Tan, abia dupa ce am postat am descoperit ca deja ne stim pe facebook...
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]

(26-10-2011, 12:50 AM)mariska A scris: Ps: Tan, abia dupa ce am postat am descoperit ca deja ne stim pe facebook...

we do?



Am fost si eu la nijikon, a doua oara in viata, si probabil o sa mai merg, desi, cica ar fi un zvon, cum [,] ca urmatorul Niji ar fi peste 3 ani, nu stiu ce sa cred acum, sa speram ca e doar un zvon. v.v Eo n-am apucat sa cunosc pe nimeni decat pe altcineva de pe alt site, nu gasisi Animezupu. v.v Dar in orice caz, mi-a placut concursu de cosplay, din nefericire l-am vazut doar pe primul, a doua zi n-am venit, unele interpretari au fost cam slabute si unele putin penibile, dar costumele au fost chiar okay si reusite. Soo... sper ca la anu sa intalnesc si utilizatori de pe zup, asta daca bineinteles, reusesc sa ajung. XD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)