Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2010

#21
Åži eu vin la Niji, deci ne vedem acolo.
Trebuia să merg şi anul trecut, dar a intervenit ceva şi n-am mai putut ajunge. Oricum, la ediţia asta vin mai mult ca sigur.

Şi ce să mai zic, de-abia aştept să vină octombrie mai repede.
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#22
Eu???? NUp! 21 (Sunt super competitiva dar unde trebuie)...sunt constienta ca sunt multi oameni mult mai buni ca mine...XD dar am muuuuncit pana l-am batut pe cel mai bun prieten la NAruto (de 4 ori si da este un record )...si cu tipul respectiv chiar ai de muncit !!! 21
Deeci...Zuppy10 ne vedem la zona de gaming.....(daca termin cu cosplay-ul si AMV-ul) 10[posturi unite]
Luli. Nu esti singurul/singura 21 eu ma pregatesc intens!!
[Imagine: wqymg0.jpg]

#23
O sa faci cosplay la Niji?
Nu ne povestesti si noua despre asta? Avem un topic special pentru asa ceva 4

P.S. Luli e fata, are acest icon [Imagine: Female.gif] in drept username-ului.
Pentru baieti am pus [Imagine: Male.gif]

Sunt adaugate special din acest motiv, ca si eu m-am trezit in situatia in care nu stiam daca am de-a face cu un baiat sau o fata 21

#24
Ouch...scuze ..nu am stiu! Si da voi face cosplay impreuna cu sora mea...fiind primul an in care participam va fi ceva simplu dar frumos...sper sa placa juriului
[Imagine: wqymg0.jpg]

#25
Eu vin cu siguranta XD la niji,n-am ratat nici o editie si nici n-am de gand sa fac asta,pentru ca anul acesta mi-am propus sa mai incerc sa fac ceva nou pe langa cosplay 21,mai exact un stand cu diverse chestii gen props pentru cosplay,peruci coafate de mine,costume + alte surpize 4.
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#26
(02-09-2010, 08:49 PM)WolfSakura A scris: Eu vin cu siguranta XD la niji,n-am ratat nici o editie si nici n-am de gand sa fac asta,pentru ca anul acesta mi-am propus sa mai incerc sa fac ceva nou pe langa cosplay 21,mai exact un stand cu diverse chestii gen props pentru cosplay,peruci coafate de mine,costume + alte surpize 4.

GENIAL! Sa-mi pastrezi si mie cateva peruci! :X:X:X[posturi unite]
As avea si eu o intrebare: (ar putea sa fac o mare gafa dar imi asum acest risc)..am vazut comm-uri postate de un tip pe nume Kyo. Este acel Alex/Kyo/Bujie ....care a facut stand-up anul trecut???


ANDREEA XDXD
[Imagine: wqymg0.jpg]

#27
Dap, the one and only 4
Desi acum nu prea mai e activ, a fost unul dintre cei care ne-au ajutat pe mine si pe Marina sa punem bazele Animezup. De fapt, am fost patru pe atunci: Marina si cu mine, Cicudaf/Tickapa si Bujie/Kyo.

Daca vrei sa ii ceri autograf, vorbeste cu mine ca iti aranjez eu tot Zuppy04 Suntem prieteni de ani buni

#28
Hmm...pey eu nu sunt obsedanta sau obsedata de cineva.Alex are o minte geniala(spune-i ca are 10 de la mine pt stand-up-ul de anul trecut)....hm...daca are chef si vrea...nu m-as supara daca mi-ar da un autograf...dar doar daca vrea..4 (scuze abuzez de punctele de suspensie)[posturi unite]
intreabare: Pana cand tine concursul Nijikon?>?? As vrea sa particip si eu doar ca sunr prinsa cu AmV-ul..si vreau sa astiu cam cand este data limiita.
[Imagine: wqymg0.jpg]

#29
La care concurs te referi?
Ca sunt mai multe 39

#30
Staai...sunt zapacita. Reiau: Intrebam de data limita (am vazut ca site-ul organizeaza un concurs iar premiul va fi o legitimatie)
1 chestiune a fost explicata muult mai bine!

Intrebare(din nou): pe 23 octombie va avea un concert, intrebarea mea este daca va avea loc in acelasi timp cu Niji sau mai tarziu??[posturi unite]
Scuza-ma daca vorbesc asa de mult dar sunt super zapacita la ora asta! 21 fiecare trage de mine si eu nu vreau decat sa scriu linistita 21[posturi unite]
(30-08-2010, 07:51 PM)Yondaime A scris:
(22-08-2010, 09:34 PM)deeaH2elen A scris: Hey! 10 vad ca vorbiti de gaming...21 Zuppy02 am exersat atat de mult anul asta incat nici nu concep sa nu castig 21


3
Andreea XD

Draga Andreea... sa inteleg... ca TU...ACUM ... tocmai... M-ai... PROVOCAT?! [Imagine: hero.gif]

mey deliciosule mai vedem 3[posturi unite]
(02-09-2010, 10:12 PM)Flaw A scris: La care concurs te referi?
Ca sunt mai multe 39

um pey..(,,PARTICIPA LA CONCURSUL NOSTRU SI ANUL ACESTA POTI INTRA PE GRATIS LA NIJIKON"')
[Imagine: wqymg0.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)