Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2010

Nici anul asta, dar nici anul trecut nu am fost. Am fost la doar doua de cand a aparut fenomenul Nijikon, parca. Oricum, stiu sigur ca la doua am fost si o data la Otaku, dar nu mi-a placut decat la primul Nijikon la care am fost, de acum 4 ani aproape, daca nu ma insel. Atunci a fost frumos, special, unic si mi-a placut ^.^
[Imagine: mboi6o.png]

o yeah! A evoluat Nijikonul...se observa cu ochiul liber Smile La Otaku *spre rusinea mea* nu am fost niciodata , dar in 2011 promit sa vin (pica cu o zi inaintea zile mele de nastere ).
Aporpo, intrebare pentru Flaw : la Otaku veti avea stand?
[Imagine: wqymg0.jpg]

Nu, la Otaku nu au stand comunitatile.
Plus ca, sincer sa fiu, chiar daca ni s-ar oferi aceasta ocazie, eu unul nu prea as mai avea nici timp, nici resurse pentru un stand 21
La Nijikon vom avea iar, si avem planuri mari pentru anul acesta

(18-12-2010, 10:25 PM)Flaw A scris: Nu, la Otaku nu au stand comunitatile.
Plus ca, sincer sa fiu, chiar daca ni s-ar oferi aceasta ocazie, eu unul nu prea as mai avea nici timp, nici resurse pentru un stand 21
La Nijikon vom avea iar, si avem planuri mari pentru anul acesta

T.T si eu cum va voi gasi? ....si servi cu cate ceva! ah, speram sa-mi serbez ziua cu voi, la Otaku Smile
[Imagine: wqymg0.jpg]

Stii cum arat, o sa ma gasesti pe acolo 21
Ca de venit, vin sigur. Desi 39 nu cred ca ma mai bag la voluntari anul acesta, e cam obositor

(20-12-2010, 01:48 PM)Flaw A scris: Stii cum arat, o sa ma gasesti pe acolo 21
Ca de venit, vin sigur. Desi 39 nu cred ca ma mai bag la voluntari anul acesta, e cam obositor

Aham ,deci imi dai mana libera 21 Bine, daca nu servesti ceva de la mine, promit ca ma supar pe tine 21
[Imagine: wqymg0.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)