Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Hi New world !

#1
Salut ! Ma numesc Otto si sincer cautam de mult un forum cu Fan Anime deci sper sa ne intelegem Smile. Fiind nou ar trebui sa precisez ca sunt un fan anime si tot odata si un Fan art.
Primul anime vazut a fost acum 12/15ani mai exact DBZ/Sailor Mon/Digimon/etc. Cam de pe aceea vreme le urmaresc seara de seara (doar seara in timpul zilei sunt la munca deci pacat 2 ) .Momentan cred , ca cunosc 80%+ din serrile anime complete si ongoing gen Naruto/One piece/etc...

Pai ce sa mai spun ?? Sper sa ne intelegem de minune Smile

Sayonara Crazy-monkey-emoticon-159
[Imagine: adphrqq7.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, YuuNeSan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
ohayo - cum ar zice un personaj din anime.

sa nu te sperii. sunt cateva fantome pe aici care bantuie locul. multa lume s-a speriat si s-a carat. ai facut bine cu sayonara... preventiv. mi-a placut.

loc de munca? interesting! daca erai cu adevarat fan anime iti dadeai demisia si ramaneai la anime. joking. totusi ai putea sa incerci.

ce pot sa-ti zic? daca iti plac casele (pardon, forumurile) abandonate... ai sa te simti exceptional. altfel, s-ar putea sa dai de cateva maimute habotnice, sa te convertesti la islamism si, de ce nu?, sa gasesti titluri noi de anime-uri care merita vazute. eu mi-am cam luat teapa cu Tokyo Ghoul.

sy-onara (cum ar zice un personaj dintr-un film)
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#4
Sunt bune si cele bantuite , nu asta conteaza 10 si nu renunt ninci la una ninci la alta 21)

Merci de urare Crazy-monkey-emoticon-136
[Imagine: adphrqq7.jpg]

#5
Heeeelaaaau... *pacat de diacritice, ca nu merg, altfel, salutul ar fi sunat mai bine*
Zup se bucura mereu de noi veniti sau eu sunt prea entuziasmata. Nu asta e problema.
Aici e Ingeras 4
Fain nume ai 4 Aveam si eu un coleg in liceu cu numele asta 21)
Ce muzica asculti , man?
Ai vazut Tokyo Ghoul? Daca da, cum ti s-a p????rut? (gasesti subiectul asta aici pentru o parare mai detaliata si toate cele, daca ai timp: http://animezup.com/forum/Thread-Tokyo-Ghoul )
Dar Noragami? 4
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#6
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Miauti te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa miauni!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)