Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] A splash of color on a black sheet [SasuSaku]

#1

#2
Hey , ti-am vazut ficul ! Imi place titlul , descrierea mai poate fi lucrata , imi place ca imi arati sentimentele lui Sas`ke ! Dar mai lasat cu o intrebare letorica in privinta comportamentului parintilor lui : ,,De ce-l bateati daca-l iubeati ?!" greseli de tastare , n-am vazut , primul capitol ar trebui sa fie mai lung , dar nu-i nimic , se poate rezolva daca imi dai nextu` mai repede !
Deci , te rog frumos , dulce ca o savarina si gretos ca iubirea , Next ! A si , prima la comm! (daca n-a postat cineva in timp ce ma gandeam cum sa mai comentez)

#3
Hey,am cautat ficuri inspirate de cuplurile din Naruto si am dat de site-ul asta,mi-am facut cont si scrie ca ieri ai postat partea asta,sper ca nu mi-a luat-o iar razna PC-ul.Imi place foarte mult si abia astept sa vad continuarea,mi se pare foarte interesant sa vad o poveste din perspectiva unui baiat,ceea ce se intampla destul de rar.Tot ce pot sa spun este ca abia astept sa vad cum evolueaza lucrurile si sa o tii tot asa,pentru ca nu stiu altii,dar eu chiar devin una cu Sasuke pe masura ce citesc. <3 :pls: :bye:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#4
Bun, l-am citit, l-am recitit si adevarul este ca imi place, de fapt mi-a placut de cand l-am citit prima data.Este interesant faptul ca in primul capitol scri segvente dintr-un jurnal al cui? ca Sasuke este mic (ca varsta pana la un moment dat), poate sunt amintiri, dar spre sfarsit citeste ceva dintr-un ziar,(chiar ca-i destept).Adevarul este ca inceputu-i cam dramatic la fel ca si in anime, doar ca nu exagera, ce- mult strica.Oricum este bun si merita si continuarea.
Bafta la scris^^
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#5
Buna, draga mea>:D<
Ti-am citit capitolul mai demult, insa spre rusinea mea, mi-a fost prea lene ca sa las un comentariu. Acum sunt aici <3;
Deja esti constienta ca imi place cum decurg lucrurile, cum descrii si pui in valoare sentimentele personajului in cauza(Sasuke).
Totusi, nu inteleg de ce a trebuit sa sufere atat de mult? De ce sa cerseasca bietul de el? T.T
Adica, am citit mai multe fic-uri in care el e "boss" sau "smecheras de oras" pana si povesti in care aparea ignorant, cu nasul pe sus si asa... Am dat si de altele mai tragice, insa am iesit de indata ce am intrat. Nu ma prea atrag.
Al tau imi place. Imi place ca Sakura il cauta, chiar daca a trecut atat de mult timp. Cam aici se incheie si comentariul meu si, ah, ii urasc pe parintii brunetului.
Spor la tastat LexX >:D<! Astept next-ul.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#6

#7
Heyaaaaaaa.
Dupa ce te-am batut atat la cap cu nextul, ar fi fost si culmea sa nu trec pe aici. Imi place cum ai povestit (dar deja sti ca-mi place stilul tau); sentimentele lui m-au tulburat, oarecum. De ce-l faci pe bietul brunet sa sufere in halul asta? (sadica mica>:).) Muhahaha.
Sakura e o dulcica. Sa-nteleg ca acum e la protectia copilului (dar ei cati ani au acum? :-?)
Mmmm. Am o gramada de intrebari, la care, sper sa aflu raspunsurile cat mai repede. :D
Deci, stii ca... daca nu continui fic-ul ne suparam nu? Sti? Stii. :))
Spor la scris >:D< Kissez!
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#8
Doamne,ce ma bucur,chiar a meritat asteptarea! Stiu ca poate scoala te retine sa scrii,asa ca take your time,ok? :bye:
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#9
Buna !...
Ai lasat descrierea ... Sa mi te revansezi cat de curand ! Evoluezi povestea cu fiecare cuvintel ... Si ma faci din ce in ce mai curioasa ...Poveste e din ce in ce mai interesanta ... Data viitoare vreau ca descrierea ta sa ma ajute sa-mi fac e imagine , si sa ma puna in locul lui Sas`ke ...Daca se poate . Astept nextu` . Bye !

#10



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Europe Skies [ Sky and Color ] Julliette . 5 4.583 01-03-2012, 04:13 PM
Ultimul răspuns: Color


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)