Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My first video in SV.

#1
După cum v-aţi dat seama de la titlu o să vă arat primul meu video în Sony Vegas 7.0 care tocmai azi l-am făcut şi nu e deloc frumos. Mie mi se pare acceptabil, dar atât.
Sper să vă placă! ^^

Click Here!
[Imagine: 2d1r7lv.png][Imagine: 2r3l6co.png][Imagine: t05g8o.png]
It shines forever with blue, like my beloved sea.
To protect the future, now I gather power
for the people and places I should be loving.
Glittering azure, I want to protect these pure feelings the way they are now.

#2
Nu pot spune că mă pricep când vine vorba de AMV-uri, dar îţi pot lăsa un comentariu în care să îmi spun părerea, până la urmă ăsta e rostul.
Well, îmi place că melodia are o oarecare sincronizare cu video-ul, dar nu suficient. Şi mi-ar fi plăcut dacă ai fi muncit să îl faci pe toată melodia, se opreşte aşa brusc, şi e deranjant. E primul tău AMV, din câte am înţeles eu, dar totuşi, nu era rău dacă munceai puţin mai mult şi îl făceai pe toată melodia. În rest, nu am nimic de criticat, e drăguţ. Să nu te laşi, chiar te pricepi, în comparaţie cu mine. Iţi trebuie mai mult 'exerciţiu' .

Spor şi multă imaginatie! ^^

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#3
Acceptabil este dar mai ai mult de lucru.Nu ca eu as avea prea multa experienta *cauta pe youtube TheEmma91 si dai de channelul meu* .Ideea este ca AMV-ul se termina brusc,ce vorbeste tanti acolo nu prea are legatura cu ce ai tu in videoclip *nu face aceeasi greseala ca mine si incearca sa sincronizezi totul!*...ah nu-mi dau seama pentru ca sunt extrem de obosita dar ai mult potential,daca vrei da pe la concursul nostru si daca vreo iti fac cateva tutoriale
[Imagine: wqymg0.jpg]

#4
@ Ang. : Mulţumesc foarte mult pentru părere. O să încerc din răsputeri să mă perfecţionez şi să sincronizez video-ul pe melodie şi promit că dacă voi mai taia din melodie o să încerc să nu pară.

@ deeaH2elen : Şi ţie îţi mulţumesc şi sigur că aş vrea nişte tutoriale sau dacă ştii unele. Mi-ai fi de mare ajutor. Thanks a lot! ^^
[Imagine: 2d1r7lv.png][Imagine: 2r3l6co.png][Imagine: t05g8o.png]
It shines forever with blue, like my beloved sea.
To protect the future, now I gather power
for the people and places I should be loving.
Glittering azure, I want to protect these pure feelings the way they are now.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)