Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My GFX(beginner)

#11
Hmm lucrari noi n_n'
1. Nu ma prea impac eu cu rozul, mai ales cel tipator, dar setul ti-a iesit chiar bine n_n
2. Imi place render-ul si culorile sunt potrivite desi pare cam simplu z.z
3. Poza fetitei aleaia e cam blurry o.O' si nu da foarte bine in sig, dar culorile se potrivesc si imi plac brush-urile care le-ai folosit.
Cele doua cu SasuSaku sunt chiar reusite, culorile potrivite, la fel si brush-urile n_n chiar imi plac amandoua.
Well la ultimele 3 inafara de cele doua cu SasuSaku, am vazut ca ai scris numai nick-ul si atat, si nu au border de aceea par cam simple.

#12
Sis, sti bine ca ador felul in care lucrezi in photoshop :love:
Si cu cat vei exersa mai mult, cu atat vei lucra din ce in ce mai frumos.So...succes in continuare! pupic
:bye:

#13
Thank you all ptr reply *Huggies*
Dar mai ales pentru critici...Erau cam simple ptr ca n-am avut deloc inspiratie la scris atunci cand le-am facut si la unele mi s epare prea incarcat daca mai adaugam si text 78

[Imagine: Ferox-vintage.png] [Imagine: ferox-vintage-avy.png]
--> la comanda si versiunea de mai jos e facuta ptr mine,pentru ca-mi placea imaginea ^^

[Imagine: moody-vintage.png]

[Imagine: lunapic-121743619271446.gif] ---> la asta nu prea imi place calitatea -_-"

[Imagine: redyellow-1.png] [Imagine: redyellow-avy-1.png]
--> am uitat sa pun border la sig,dar pun alta data.acum is pe fuga -_-"

Cam atat...trebuie sa ma pun sa mai fac 78

#14
woah, more gfx form my sis . hehe

1 si 2 65 I like them both.. sunt aclasi lucru numai ca pe unul este nikul tau :8:
3. Ador quote-ul ala q friendship. signul asta e al naibii de reusit si frumos :love:
si la ultimu, chiar daca nu ai pus border 65 mi se pare fain21 (normal 78 "peace" e semnul meu )

Chu my sis pupic si astept alte minunatii d al;e tale 71
pupic
:bye:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#15
Thx ptr comm sis ^^ Vad ca altii nu se prea inghesiue -_-"

[Imagine: HelloKittycopy.png]--> facuta ca un fel d logo... iar pentru grupul ala 21

[Imagine: sexycopy.png]
[Imagine: sexy-avy.png]
-->pe setul asta am experimentat si sunt foarte multumita d ce a iesit ^.^

hehe...si acum vine "iubirea" mea :X sigul facut acum vreo jum de ora din cauza unei melodii pe care am ascultat-o non stop 21 recunosc ca e cam departe de stilul meu,dar chiar imi place ^^ cred k o sa mai lucrez asa 4

[Imagine: creepycopy.png]

Astept obisnuitele critici/aprecieri/sfaturi si etc.

:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Beginner's gfx Addeh 18 10.029 01-07-2012, 05:41 PM
Ultimul răspuns: viase
  Beginner Stuff Shizuka 3 3.891 27-06-2011, 12:51 PM
Ultimul răspuns: Shizuka


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)