Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My GFX(beginner)

#1
Lucrez de ceva timp in Photoshop,dar inca nu pot sa zic ca il stapanesc perfect 39

[Imagine: fashioncopyhu1.png] [Imagine: fashionavyki0.png]
--> culorile setului mergeau pe auriu&maro dar dumnezeu stie de ce s-a salvat spre gri :/

[Imagine: 121380371316938oooooooozt8.png] [Imagine: evilavyrk7.png]

[Imagine: barbiecopycb2.png] [Imagine: barbieavyuw9.png]

[Imagine: emote4.png] [Imagine: emoavyvq4.png]

Va las pe voi sa comentati...Dar niste comenturi decente va rog :lol: Cu sfaturi,critici etc. 3 Astea-s mai vechi...o sa pun ceva mai nou data viitoare 3

Thx! XD

#2
uuu O.O sunt super.

1)Imi place foarte mult.Desi nu imi dau seama care ar trebui sa fie centru de atractie imi place linile alea.Si daca zici ca era si auriu :love: ......9
Ava ............10

2)Wow O.O asta e super.Cine e personajul acela.Font-ul de la text ar fi trebuit sa fie mai vizibil.Daca nu ai pus si brushul ala cu scris ar fi fost perfect Smile ..................9,5
Ava:.................10

3)Nu am ce comenta la el.Il ador ................10
ava: poate trebuia sa pui alta parte a femei nu capul ca asa s-a umplut tot......9

4)-_- nu pot comenta la el...nu imi place ca e alb/negru...............8
ava...........8

Sfaturi:Incearca sa pui font-uri mai vizibile,La avatare incearca sa preiei parti ce merita vazute din render nu tot renderul ^_6
Mai vreau!!
o.o" wot

#3
Thanx Misa hug si daca tot mai vrei...uite ca pun 10

So,ceva nou(primele doua facute cu C4D plus cateva brush-uri 3 )

[Imagine: bybv3.png]

[Imagine: sakuracopyta8.png]


Iar urmatoarele sunt facute la comanda pe un site:

[Imagine: feroxcopygh7.png]

[Imagine: pandorrami9.png]

And the avas:

[Imagine: byavymi8.png] [Imagine: sakuraavyoe2.png] [Imagine: feroxavylq9.png] [Imagine: pandorraavygb8.png]

Va astept in continuare cu sfaturi,critici,pareri etc. 3
Ah si personajul acela e luat de pe photobucket.Habar am daca e dintr-un anime sau nu -_-"

#4
Hei ce credeai ca am uitat 3
Sa vedem ce splendori avem pe aici:

1) O.O e superba desi preferam un gradient map pe acolo amplasat....sa faca trecerea de la render la background.Nu e deloc prea plina e chiAr perfecta :love:....10

2)Pare atat de plina...atat de nuj...superba...nu vad nici un defect.Sunt efecte pe care habar nu am sa le fac....10

3)Mi se pare putin cam prea plina.Prea multe brushuri amplasate ... in asa fel incat sa acopere backgroundul nuj....as fi pus gradinturi si mai putine brushuri ..........9

4)O.O ...1000000

La avatare doar la primul pot sa zic ca as fi ales alta parte a sig-ului restul sunt de 10.
Mai da-mi sa vad.Te pricepi mai bine ca mine O.O
Treci si pe la mine la gfx
o.o" wot

#5
Aoleo sis :8: stii ca ador lucrul tau :love: Toate sunt foarte reusite (normal, doar sunt facute de tine78)
Ma bucur ca eu le-ma vazut inainte sa le postezi21 si astept sa vad altele 71
Kiss my crazy sis hug
:bye:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#6
Thanks hug
Misa poti fi sigura ca nu ma pricep mai bn decat tine.cel putin mai am muuuuuuuuuuuuuulte de invatat...

Va rog sa scuzati unica culoare prezenta(Pink-ul) caci seturile sunt facute ptr un grup pe care il "conduc".lol...

[Imagine: bannercopyth6.png]--> stiu k e mic...dar e un fel de banner..ptr ca l-am dat ca premiu intr-un concurs ^^

[Imagine: pink1copybo7.png] [Imagine: pink1avywh3.png]

[Imagine: pnikcopymh0.png] [Imagine: pinkavyef5.png]
Seturile astea doua(cu roz) is facute pe marimile 300x120 si sincer imi place mai mult marimea asta...de ex cel ptr Prepule mi se pare...mare o.O

Si aste sunt facute la comanda ^^ :

[Imagine: prepulecopy1ah7.png] [Imagine: prepuleavy2yd9.png]

[Imagine: Blizzard-beach-1.gif]--> prima mea animatie >.>

Critici va rog 45 si sfaturi daca se poate!

#7
mwwwwwwwwwwhhahhahahhaha...deci bannerul ala il ador :8: chit ca eu nu prea buna prietena cu rozul >.> , totusi, ti-a iesit chiar foarte bn 39 La fel si celelalte doua signuri roz71
Avatarele imi plac foarte mult 39 mai ales cel care e set q "Pink is our state of mind!"
Si cel cu Prepule e :love: foarte fain ... Ti-am spus si p mess :8:... si ultima.../ una din preferatele mele ... CEA MAI TARE 24 Jur .. cat am putut sa rad cand am vazut-o prima data :ha:
astept altele sis
Chuu si Gambate
:bye:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#8
Well nu o sa le iau pe toate in parte pentru ca e destul de tarziu si mie cam somn so o sa zic asa in mare. Te pricepi la GFX dar cred ca folosesti numai poza + brush, nu e chiar stilul meu asa ca nu o sa comentez foarte mult din moment ce avem stiluri diferite u.u' Oricum, chiar daca folosesti numai poza + brush se vede ca e depus efort la ele si ai niste combinatii de culori si imagini chiar foarte interesante n_n so succes in continuare si astept sa mai vad lucrari.

#9
Thank ya all **Hugs**

[Imagine: Pink-girl-moody.png] [Imagine: pink-girl-avy.png]

[Imagine: Rock-Lovecopy.png] [Imagine: Rock-Love-avy.png]

[Imagine: bluegirlcopy.png] [Imagine: bluegirl-avy.png]

[Imagine: sasusaku1.png]---part one

[Imagine: sasusaku2.png]---part 2

Na ca tot nu primesc critici T_T
Tre' sa ma pun in genunchi? ^^"

ETO:Recunosc ca nu is prea multumita de cele doua cu SasuSaku,dar am experimeentat ^^

#10
hehehehehe 19

1) E Mortal.. stii k nu is prietena cu rozul insa signul ala imi place foarte mult cum ti-a iesit
2) E SUUPEr :X jur k il ador.. stii k imi place foarte mult 8 ador qm ti-a iesit :X = ca imaginea e foarte reusita 71
3)Awwwwwww... Fetitza aia... e extrem d sweet 8 plus ca e p albastru :X i love it :X
4) Cerle cu Sasuke si Sakura is pur si simplu mortale :X
Sis te pricepi ffff bn in PS
Bravo si astept gfx-uri noi
:be: ma duc la cearta 21
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Beginner's gfx Addeh 18 10.019 01-07-2012, 05:41 PM
Ultimul răspuns: viase
  Beginner Stuff Shizuka 3 3.890 27-06-2011, 12:51 PM
Ultimul răspuns: Shizuka


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)