Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My AMV

#1
?AMV?The Return Home -Part 1-
http://www.youtube.com/watch?v=WFmGEOS3M...e=youtu.be
(AMV)Futuristic Lover -Part 2-
http://www.youtube.com/watch?v=4el5kAthM...e=youtu.be
Astept pareri si critici Smile
Please CLICK HERE

#2
In primul rand vreau sa zic bravo. Arata foarte bine, cel putin in opinia mea.

Critica: pentru fuckfestul vizual facut de cele doua animeuri nu ai avut o calitate foarte buna. Nu stiu daca de la materialul sursa sau cand le-ai convertit dar s-a pierdut din calitate. Si animeul si alte amvuri au o calitate mai buna

Pentru primul: Finalul, cel putin, a parut foarte monocrom. Poate daca o sa termin seria vreodata o sa pot sa zic ca e de la ea dar acum nu stiu asta

Pentru al doilea: Fontul folosit pentru o parte din text a fost oribil. Partea cu kiss me e un exemplu. A doua problema e ca ai un amv de 1 minut si putin si un credits de 30 de secunde. puteai sa faci toata melodia sau sa limitezi credits-ul la 5 secunde
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#3

Nustiu daca te-ai uitat 720 HD
Dar calitatea nu a fost 1080 HD de unde am descarcat video RAW
Daca faceam toata melodia era deja sa fie plictisitor , oricum nu aveam un numar atat de mare de imagini pentru a face de 3:00 amv-ul
Oricum ms pentru critici Smile
Urmatorul amv va fi diferit
Va spun doar ca va fi despre Kushina x Minato Smile
Mai multe detalii nu va dau in urmatoarele zile va fi gata

#4
Nu e rau. Mi-a placut, insa nu mi-a placut ca te-ai folosit de un anime care pentru mine deja a devenit mult prea uzat in materie de AMV-uri, anume Bakemonogatari. Incearca si alte animeuri precum: Fate/Zero, Guilty Crown, Mardock Scramble movies, Shiki, Panty and Stoking (cel putin partile sexy cand se transforma in ingeri), etc, etc. Si cred ca ar iesi ceva foarte marfa si daca ai incerca sa faci un amv din mai multe anime-uri, nu doar unul singur. Mereu mi-au dat impresia ca este nevoie de mai mult timp, dedicare si rabdare pentru a realiza unul, nu spun ca tu nu le-ai folosit pentru amv-ul tau dar cred ca ai inteles ce am vrut sa scriu.
Si... nu stiu, uitate pur si simplu la anime-uri, de orice gen: ecchi, mecha, hentai, drama, school life, ce vrei tu si de fiecare data cand vezi o scena care crezi ca ar putea sa apara intr-un amv sau ai vrea sa apara si etc salveaz-o! chiar daca nu o vei folosi imediat, sa fie acolo, nu se stie niciodata cand o sa ai nevoie de ea. 4


Bafta in continuare!
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#5
Ms pentru sftaturi ,
NEW :

#6
Imi place ultimul amv,insa cred totusi ca ai modificat prea mult culorile si s-a cam pierdut claritatea parerea mea,este ca puteai sa te rezumi la ceva simplu si doar cateva efecte

#7
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)