Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Momente haioase

#1
Am vazut si pe la alte subiecte acest topic. M-am gandit sa deschid si eu unul
So... care sunt momentele amuzante? 5 Stiu ca sunt multe, dar puteti enumera cateva care v-au facut sa radeti 4
edit:
Momente amuzante:
-Faza cu corsetul 21 Credeam ca se va intampla ceva yaoi si cand il vad pe Sebby 21 [Imagine: 2679312sdsj1qtylt.gif]
-Fazele cu Undertaker 21 Vizitele la el, si rasetele acelea de se zdrungina si sigla 21 Si ce glume ii spunea Sebby 39 Chiar vreau sa afluu..
-Momentele cand Grell se dadea pe langa Sebas-chan 21.. O doamne.
Sarutul cu limba promis de Ciel, sa il acorde Sebby lui Grell 21
"Sebby cand imi dai sarutul... cu limba?".. "Grell, nu stiu despre ce vorbesti dar pot inoda tulpini de cirese cu limba" Si Grell : YAHOOO
:perv:
-Cand Sebastian, intalnea o pisica. Erau ei intr-o misiune si Sebby a vazut pe strada o pisica cu pui, iar el a inceput sa descrie, labutele, coada, capul, iar Ciel : BAKA NEKOO!!
-Faza cu Soma, a inceput sa planga cand a aflat ca Ciel nu il mai cunoaste...
Voi revenii cu un edit, daca imi voi amintii mai multe momente haioase!
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#2
Chiar tare topicul asta71 Am sa incep eu...
1. Una din preferatele mele e scena din episodul 17, cand Sebastian isi face de cap cu calugarita aia nenorocita :grr: and Grell il asteapta impreuna cu Ciel, facand crize 21 promitandu-i ca o sa fie prima on his dead list 15Smile

[Imagine: screenshots68748.jpg]

2. Tot in acest episod, cand Grell ii fura baietelului hainele si le imbraca facand apoi figuri haioase 21

[Imagine: screenshots68758.jpg]
[Imagine: screenshots68759.jpg]
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


#3
Hmm, sa ma gandesc.
Pai un moment funneh ar fi cand Grell, nefiind inca descoperit ca si adevaratul Grell tunde toate plantele, tufisurile si copacii in forma de cranii.
[Imagine: vlcsnap5292373lv3.png]
Sau cand William T Spears ii spune lui Ronald Knox dupa ce isi pierde ochelarii din vina lui Sebas-chan, cand se luptau, ca habar nu are cat sunt de importanti ochelarii pentru un Shinigami si arata catre el, dar in partea opusa.
Un altul ar fi asta 21 Ciel e EPIC ca si fata, pot sa zic, foarte kawaii si asa. Nu degeaba Sebby ii doreste cu atata ardoare sufletul
[Imagine: ladycielgif.gif]
Well, cam atat. STiu ca Kuroshitsuji are multe momente haioase dar nu imi mai aduc aminte altele acum. Sooo Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Cate momente amuzante au fost in anime-ul asta....

Unu' foarte tare a fost atunci cand isi pierduse Will ochelarii.
Ronald: "Scapa, e in regula? N-ar trebui sa-l oprim?"
Will: "My glasses....Daca nu poti intelege ce inseamna ochelarii pentru un Shinigami poate ar trebui sa-ti tai din salariu!" *pointing to the other side than Ronald*

sau faza cand erau in mijlocul misiunii, iar Sebastian a inceput sa descrie pisici *rofl*

au fost o gramaaada.
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#5
1. Cand Grell era majordom,o doamne a tuns tufisurile in forma de crani ....21 21
2.Fazele in care Grell se da la Seby
3. Cand Will si-a pierdut ochelari
4.Atunci cand Ciel merge la magazinul lui Undertaker ,parca ep. 3 sau 4 ,nu mai stiu...
5. Cand nebunul ala de Viscont Druitt ara niste crize din alea prostesti ,doamne ala trage pe nas..nu gluma 21
6. Faza cu corsetul,primadata credeam ca e yaoi,dar dupa acea am inteles,bietul Ciel....
uuuu a fii nebun,la mn e normal uuuu 21 21[Imagine: ciel-gifs-fanart][/spoiler]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)