Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Minami-ke

#1
Povestea este una amuzanta a trei surori:Haruka, Kana and Chiaki.
Ele isi duc viata de zi cu zi intampinand tot felu` de dificultati care dau un umor incerdibil.
Kana si Chiaki sunt mai tot timpul intr`un fel de..conflict,dar amandoua o apreciaza pe Haruka,sora mai mare care vai de ea saraca.Anime`ul este funny rau de tot,mereu te face sa razi prin fazele,eu cosider ca cea care da cu adevarat culoare este Kana,care da dovada de imaturitate chiar si`n fata surori mai mici.Recomand acest anime tuturor amatorilor de comedie

Photo! ^_^
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#2
pffff....
pur si simplu ador anime-ul....imi place mult povestea si mai al;es cele 3 surori si in special Haruka care are un fel de a fi aparte care de fascineaza....in anime imi place grafica obiectelor mai mult decat cea a parsonajelor....la care ar mai trebui lucrat ^^".....apoi ar mai fi povestea care e amuzanta su super faina...coloana sonora este pe masura
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#3
Este genial...
Desi am vazut doar prima serie totusi...
Felul cum sunt desenate, eh, e dragut dar doar atat. In orice caz, povestea e...like super funny.
Asa una peste alta, are cam un 9 de la mine...Dar merita vazut totusi.
[center]✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖
☆☆[Imagine: Anime_IS_Art_by_StarDragon77.gif] ☆☆
Whould you die for Haruhi?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
[Imagine: Anime_does_not_mean_close_mind_by_k.gif]
ÛžÛžSugar!ÛžÛž
[Imagine: bcopy.png]
[[Arigatoo, Nibles!]]
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Spread the æ„› !!!
[Imagine: chibi_2490.gif]
Chibi-tan!

[Imagine: 0d33969.png]
✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖☠✖✖
Teh Bunny
[/center]

#4
Am urmarit si eu Minami-Ke acum cateva saptamani . Auzisem de el de la o prietena dea mea . Mi-a spus ca e chiar frumos anime-ul si chiar este o adevarata comedie. M-am gandit ca ar fi bine sa il incerc , gandindu-ma la cele spuse de amica mea . As fi regretat enorm daca nu l-as fi vizionat . Anime-ul merita 10+ din start . Este o adevarata comedie . Cele trei surori sunt foarte dragute , cu caractere diferite si puternice , fiecare impresionandu-ma intr-un mod anume . Nu l-am terminat de vizionat , deoarece am fost cam ocupata zilele acestea . Oricum cand voi avea destul timp o sa incerc sa il termin , deoarece anime-ul este prea frumos . Dintre toate cele 3 surori mie una mi-a placut enorm de Kana . Pur si simplu o ador din toate punctele de vedere . Este foarte amuzanta [ cred ca este cea mai amuzanta din intregul anime ] , este cea mai draguta dintre cele 3 surori si ma amuza mult comportamentul ei . Nu gandeste inainte de a actiona si poate ca acest lucru o faca sa o dea in bara , dar totusi amuzamentul nu inceteaza sa existe . Grafica nu a fost chiar excelenta , probabil un 9 ar merita . Mi-a placut povestea anime-ului in general . Nu cred ca am ceva de criticat la el . Din punctul meu de vedere , anime-ul chiar merita vazut xD

Don't try to be perfect . Just be yourself .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)