Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Micul Vampir

#1
Cum am putut eu sa omit sa scriu despre my fave book inca de cand eram mica si a inceput pasiunea mea pentru vampiri?

Anyway, sa va fac o scurta descrierea:

Anthon este un pusti de noua ani care nu iese din normal decat cu faptul ca ii plac filmele si romanele politiste sau de groaza.
Dar intr-o noapte, la fereastra lui poposeste simpaticul R

#2
*Hiii, aceasta a fost si prima mea carte cu vampiri. He he, ce pot spune, m-am nascut pentru vampiri. 21.

*Imi placea mult, defapt o adoram. Inca pot spune ca are un farmec aparte iar actiunea nu te plictiseste niciodata, ba chiar are ceva special incat nu reusesti sa lasi cartea jos din mana.
*Recunosc, nu am citit toate volumele, pe atunci imi era greu sa fac rost de ele, deci pot spune ca am citit vreo trei sau patru din intreaga serie. Oricum, eram bucuroasa sa ma stiu cu un volum ce continea aventurile lui Anthon si ale lui Rüdiger.
Este o carte impresionanta, dar acum ramanand pentru micuti, sa-i numesc asa. Adica nivelul de violenta si sange nu este prea ridicat deci este potrivit pentru cei mici ( asa cum eram si eu atunci 71 ). Dar asta nu ma impiedica sa o numesc o serie de carti cu vampiri exceptionala.
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)