Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meow

#1
Hei, salut : D
Ma plictiseam asa ca am cautat un site romanesc cu oameni simpatici.

Am fost si eu odata la un Otaku Festival si mi-a facut cineva un chibi :3

Ah, pai... Prima oara cand m-am uitat la anime a fost pe la... 12 ani? Pe animax? TRIGUN! FULL METAL ALCHEMIST! KYORO! Oh vai, dar ce repede au trecut anii.

Ma pricep sa fac chestii de design cu anime, gen wallpapere, sau avatare. Am avut mai multe site-uri, si inca le mai am. Dar nu le laud acum : D

Atat?

#2
Bine ai venit pe Animezup, KaMoonDNA!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya xD!
Atat? Asta depinde de tine, adica, te superi daca mai punem si noi vreo cateva intrebari? Hope not. FullMetal Alchemist e genial, nu ma satur sa o spun. Alte serii ce ti-au prins interesul, sau poate un gen anume? Pisicile iti plac? Ce iti place? Ce nu iti place? Ce iti place si nu iti place pentru ca iti place? Ce nu iti place si iti place pentru ca nu iti place? Poti sa imi dai exemple xD? Dar ciocolata iti place? Sper sa ne ciocnim, la fel ca si ouale de Paste, pe site xD.
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Hey there and welcome between us. Eu sunt George, dar imi poti spune Simple sau Reno. Si acum ca sa ma bag si eu in seama ca un om dubios cu intrebari ciudate am sa te intred asa. Iti plac pingunii? Dar ciocolata? si ce parere ai despre vioara? Si daca ai avea una ce melodie ai fi cantat?

Inca o data bine ai venit si sper ca intrebarile mele sa nu te deranjeze 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#5
Salutare, daca cauti oameni simpatici, ai ajuns unde trebuie, forumul acesta este plin de astfel de personaje, eu fiind un exemplu numai bun pentru a sustine cele spuse. Toti avem excentricitatile si nebunia noastra, insa suntem total inofensivi, cu toate acestea putem crea o dependenta destul de mare, so nu te pot asigura ca nu vei renunta la viata ta sociala odata ce vei ajunge sa ne cunosti mai bine, noi nu vom putea fi considerati responsabili pentru eventualele mustrari de constiinta datorate neglijarii altor aspecte din viata ta. Daca vei hotari sa petreci ceva timp alaturi de noi vei avea sansa sa faci mai bine cunostinta cu unii useri, ba chiar sa te si imprietenesti cu o parte din ei astfel incat sa doresti in a te intalni la viitoarele conventii anime cu acestia. Crede-ma, cand faci tranzitia de la un simplu prieten virtual la unul in carne si oase, caruia ii poti stranga mana sau face poze, senzatia este destul de speciala, merita efortul de a face acest pas chiar daca poate nu sunteti din acelasi oras.

Anyways, eu unul te incurajez sa postezi pe forum, mai ales la sectiunile de anime, deoarece numai asa putem sa ajungem sa ne cunoastem mai bine, impartasind impreuna cat mai multe despre aceasta pasiune a noastra ce pana la urma ne-a adus pe toti impreuna in acest spatiu virtual.

Intrebarile mele sunt: Ai vreun AMV preferat? Daca da, ai putea sa ne dai un link catre acesta? Ce parere ti-a lasat Otaku Festival la editia la care ai participat?

Numai bine si sa ne citim curand. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Meow odette 3 1.744 19-03-2013, 08:39 PM
Ultimul răspuns: odette
  ~ Meow Turta Dulce 3 1.941 09-02-2013, 02:44 PM
Ultimul răspuns: Turta Dulce
  Konichi wa desu meow azami 2 2.085 14-07-2008, 12:19 AM
Ultimul răspuns: azami


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)