Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting pe 24 decembrie

#1
Buna! Am vazut ca se organizeaza un meeting in Bucuresti pe 27 decembrie, in AFI!
Cum eu sunt minora si nu pot merge *nu am aprobarea alor mei* asa de departe, ma gandeam sa organizez un meeting pe 24 decembrie, in Tineretului.Mergem la patinuar, bem un ceai, vorbim ....chestii asemanatoare Smile
[Imagine: wqymg0.jpg]

#2
Sunt de parere ca nu ti-ai gasit cel mai bun moment.
Ar fi trebui sa faci un meeting dupa revelion, pentru ca avem deja unul in perioada Craciunului.. xD

Ma abtin de la mai mult, asta spre binele meu. 21
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#3
(18-12-2010, 11:50 PM)Winter. A scris: Sunt de parere ca nu ti-ai gasit cel mai bun moment.
Ar fi trebui sa faci un meeting dupa revelion, pentru ca avem deja unul in perioada Craciunului.. xD

Ma abtin de la mai mult, asta spre binele meu. 21

Ma sperii, dar ai dreptate Smile la cererea publicului am creat acest topic
[Imagine: wqymg0.jpg]

#4
Pai de ce nu faci meetingul pe 2 ianuarie?
Cererea publicului? Mai exact? xD
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#5
Acest topic nu trebuia deschis in Evenimente, ci in Meetings.
Thread Moved to Meetings
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#6
(19-12-2010, 12:09 AM)Winter. A scris: Pai de ce nu faci meetingul pe 2 ianuarie?
Cererea publicului? Mai exact? xD

pe 2? ...nu cred ca ma trezesc.
A, la cererea ;ui Silviu, Mimi ....si Byby Smile
[Imagine: wqymg0.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)