Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting Bucuresti - Plumbuita

#1
Hello people Smile Acum ma voi adresa zupperilor bucuresteni care stau pe acasa in aceasta mini-vacanta de 1 mai 3 Ma gandeam la un meeting in parcul Plumbuita (ca sa pot ajunge si eu mai usor...) - e parcul de langa intersectia D-na Ghica-Colentina -, de genul toata lumea vine cu rolele/skate-ul/bicicleta sau ce mai aveti. In felul asta facem si putina miscare ca nu e bine sa ne doboare lenea chiar de tot in "vacanta" asta.

Cu data, sa cadem de acord, ori maine (luni, 30 aprilie), ori poimaine daca nu aveti nimic de facut (marti, 1 mai). Tin sa mentionez ca pe 1 mai in Plumbuita de la ora 17 la 23 este un concert Voltaj/Holograf & others cu intrarea libera.

Ora, de asemenea, ar fi bine sa o stabilim impreuna. De principiu, eu sunt libera oricand.

Cine e interesat sa posteze aici si daca vrea sa imi dea add la id : sako_dark_angel@yahoo.com

Astept replies 3

#2
Eu stau la o distanta de 20 de minute de Plumbuita. Insa ceilalti cred ca nu, fiindca poate celalalte meeting-uri s-ar fi facut tot prin zona asta. Eu una nu as vrea sa vin cu bicicleta sau rolele. Pana la urma ar trebui sa stam si sa socializam, nu? Adica nu cred ca daca suntem cat de cat multi o sa stam in sir ca sa putem discuta ceva. Iar daca ne tot oprim nu gasesc rostul vehiculelor. Si hm, concert. 39 De Holograf si altii nu am auzit.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#3
Ar fi bine sa iesim odata caci imediat incep tezele, pentru cei de a8a vin si teze si examene. Parcul nu stiu pe unde este dar nu e problema, aflu imediat21 Zilele astea chiar ma plictiseam prin casa( de fapt mereu ma plictisesc prin casa) si de ce sa nu profitam de ocazie sa intarim legaturile dintre zupisti?

#4
Poate acest meeting se va organiza weekend-ul asta? Hm, LLC, te-as ajuta eu, insa sunt bata la locuri si strazi. Oricum, macar sa fim 2-3. Pe mine nu ma deranjeaza.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Noi ne-am strans vreo 4-5 persoane si mergem maine in Herastrau pe la ora 14:00, adica parcul e cunoscut si stiu toti sa ajunga. Vreti sa veniti? Aici e topicul: http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid233952

#6
De mine e cam departe si nu cred ca as merge pana acolo doar pentru un meeting (desi o data am mers cu o fata de pe Zup). Dar multumim. Distractie placuta.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti, 8 august dimineata Syryus 18 10.358 03-08-2014, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Romania
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.120 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Yondaime la Bucuresti Yondaime 7 5.869 31-10-2012, 12:11 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  [OFFICIAL] Meeting Bucuresti!! Mamo-chan 59 33.654 06-07-2012, 02:53 AM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Cati zupisti avem in Bucuresti? Mamo-chan 12 10.349 05-06-2012, 06:00 PM
Ultimul răspuns: dopamine
  Meeting Bucuresti ? Allison 24 13.065 15-10-2011, 07:19 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting - Bucuresti SilviuSsj5 11 8.361 12-03-2011, 11:11 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Meeting in Bucuresti Mitsukai Yoru 1 2.875 15-11-2010, 01:54 PM
Ultimul răspuns: Juliette
  Meeting in Bucuresti - 8 Oct. 2010 Aly 9 6.359 07-10-2010, 04:34 PM
Ultimul răspuns: Triangle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)