Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Mancare naturala vs Fast-Food
Fast-Food
37.93%
11 37.93%
Mancare naturala sau/si gatita
62.07%
18 62.07%
Total 29 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Mancare naturala vs. Fast-Food

#21
Yesh...inca un vot pentru junk food ^^
Well,mananc sh mancare gatita....daca e necesar -.-...numai ca e mult mai nasol pt k mancarea nu tot timpul iese la fel... sh nu imi place orice din ea... blah,troublesome...
In schimb daca ma duc la McDonald's,care este la catziva pasi d mn ... acolo sandwichurile au tot timpul acelash gust =p~ ... sau cel putzin...au avut pana acum ^^
Le gasesti la tot drumul , ce sa mai , junk food pwns XD
eu una nu am probleme cu greutatea sau altcv din cauza lor, dar adevarul este ca nu mananc excesiv junk food... >.< Smile

#22
Mancati si voi sanatos,dupa un studiu atent s-a dovedit ca 1 din 50 copii sufera de obezitate excesiva din cauza mancarii Fast Food,dar in mare parte este si vina parintilor care in loc sa le gateasca copiilor un pranz sanatos le dau 30 lei sa mearga sa la McDonald's sau KFC sau mai stiu eu unde...
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!

#23
Sa aleg una sau sa aleg alta ? De ce ? Eu nu fac nici un fel de alegere 10 mananc ambele in cantitati moderate. Imi place mult mancarea de fast-food si mananc cam de cate ori mi-e pofta... sau am ocazia... dar prea multa imi provoaca deseori greata, so merg si pe mancarea sanatoasa 10
Sa zic asa, e viata mea si chiar vreau s-o traiesc bine decat sa traiesc mult doar asa... fara nici o placere (o persoana inteleapta a zis asta).
Asta nu inseamna ca am chef de droguri sau altele 21 dar, oricum, aici vorbim de mancaruri inofensive... well, sort of 10.
Deci, raspunsul meu: Mancare sanatoasa, deoarece mi se cam face rau de la prea mult fast-food, dar asta nu inseamna ca renunt la el sau nu m-as enerva daca l-ar scoate din vanzare...
[Imagine: tenshi10.gif]

#24
eu aleg fast-food ... pentru ca au gust de mancare naturala ... dar mai au ceva in plus care le da aroma :X :X ... spre ex cipsurile ... au gust de mancare naturala numai ca sunt in altfel de forma ..... sau sucurile gazoase ... spre ex fanta ... are gust de portocale stoarse numai ca are putin zahar :X:X:X:X dar pot spune ca si mancarea naturala e buna numai ca eu raman la fast food ^^

#25
Mancarea facuta de mama rules xD

Cand nu apuc sa mananc nimic acasa, trag o fuga pana la Mc si'mi iau un hamburger U_U' Too bad ca se cam raceste cat timp ma duc spre liceu...

In rest, nu prea cu junk food. Nu prea sunt sanatoase and stuff...
[Imagine: 01op7.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)