Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love story

#11
Am venit, asa cum v-am promis, cu continuarea pe care ati asteptat-o. Imi cer scuze ca am intarziat putin cu ea, dar stiti voi cum e cu scoala. Spor la citit si astept cu nerabdare pareri :D.
Enjoy! :X:X:X:X
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#12
Buna!Sunt prima care comentez si ma simt onorata .Nu stiu cam sa incep,nu mai am cuvinte a fost dea dreptul fantastic,am plans recitind si recitind din nou capitolul.
M-am regasit in fiecare randulet .A fost trist,fericit,plin de actiune si cuvinte scoase din basme nemaicitite
Ai foarte mult talent la scris si mi-asi dori sa nu te lasi niciodata.
Nu am gasit nimic care sa ma deranjeze,totul a fost perfect
Am numai cuvinte de lauda pentru tine
Plss pune un nou capitol cat mai repede,altfel ma vezi pe mn la spital
Bye and Kiss sweet!
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#13
Salut din nou. Imi cer scuze ca a durat cam mult crearea noului capitol, dar scoala asta a scos toata energia din mine.
So, Enjoi on read! :X:X
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#14
Sall!Deci nu pot sa cred ,cum de au avut curajul sa faca asta stiind ca in apropierea lor se afla zeci de pasageri? Oricum mia placut,a fost dea dreptul magnific
Ai descris foarte bine fiecare scena iar dialogul este foarte bine proportionat.
Critici nu am deoarece nu am observa vreo gresala in acest capitol.
Mi-a placut enorm si te astept mai repede cu nextul
Bye and kiss
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#15
Imi pare rau ca v-am facut sa asteptati si-mi cer mii de scuze. Stiti voi, vesnica problema cu scoala, dar trebuia sa postez odata si odata. Asa ca am facut capitolul mai lung. Poate asa voi mai diminua injuraturile pe care le aveti pentru mine ca v-am pus pe asteptat :)).
So, spor la citit. Enjoi! :*:*:*

P.S. Multumesc lui Aliss pentru com si tuturor celorlalti care citesc :X:X:X
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#16
Buna!Waw ce trist,imi este asa de mila de saraca Shiori imi pot imagina exact ce a simtit pe moment.Ca de obicei ma impresionezi cu aceste continuari,se vede ca ai experienta si mult talent .Acest fic este extraordinar deoarece cuprinde fapte reale ce i se pot intampla unui om,m-ai lasat fara cuvinte
De greseli nici nu mai vorbesc,nu ar avea sens din moment ce nu exista.Descrierea,dialogul,emotie,figurile de stil sunt din plin si bine conturate.
Imi place ca ai postat un capitol lung pe care l-am citit de 2 ori,ti-ai spalat din pacate .
Astept cu nerabdare un nou capitol la fel de lung si palpitant

Gambate!

Bye and Kiss sweet
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#17
Sorry, am uitat sa pun pozele cu noile personaje. Dar o sa le pun acum :d:D:D

Acestea sunt pozele din capitolul 17:
http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire3/...2_full.jpg (Mark)
http://media.photobucket.com/image/anime....jpg?o=311 (Ken)

Iar astea, din capitolul 18:
http://media.photobucket.com/image/anime...me/man.jpg (Yuki)
http://media.photobucket.com/image/blond...02.png?o=5 (Sango)

Mersi de comm Aliss :*:*:*:*
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#18
Buna din nou. Sper sa va placa acest capitol despre cuplul ArashixIan
Enjoi si pls mai lasati si voi commuri
:*:*:*:*:*
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#19
Buna toata lumea. In primul rand as vrea sa-mi cer miliarde de scuze ca nu am mai postat, in special celor ce au asteptat cu nerabdare ca de examplu Aliss.
Aliss_anime: Sysule gomene, am avut iarasi o problema cu calculatorul si nu am putut sa poestez si nici sa intru pe mess. Sper ca nu esti suparata pe mn :(. Mersi mult de comm :*:*.

Laia: Zozy, mersi de comm si poopici :*:*.

Ceilalti: Va multumesc si voua ca-mi cititi ficul si sper sa il cititi pana la "The end" :*:*
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#20
Buna, am venit cu un nou capitol si imi cer din nou miliarde de scuze ca am intarziat cu el, gomene. Va rog sa ma mai scuzati si daca exista greseli si pentru faptul ca acest capitol nu este la fel de lung ca si cele precedente. Dar nici prea scurt nu este :D, sper sa va placa, mai ales ca va cuprinde si ceva actiune, stiti voi ;).
Inca o data multumesc foarte mult celor ce citesc si celor ce comenteaza :*:*:*
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My Durarara Love Story Juwels 2 2.488 18-05-2013, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  [Naruto] The Devil Inside(Itachi love story) vandadaydreaming 3 3.184 15-10-2012, 01:51 PM
Ultimul răspuns: *Black Flame*
  Love story! Laylaa 10 5.232 24-08-2011, 07:34 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.736 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Not another love story . . . Vex 12 6.517 19-01-2011, 11:03 AM
Ultimul răspuns: Bella
  The beginning of a love story (a sasu-saku fanfic) part I Sakura-Sasuke 25 11.919 30-12-2010, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Sakura-Sasuke
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.637 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith
  Love Story LM.C (yaoi) +18 yaoi maniac 0 2.750 22-06-2010, 01:49 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.131 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  A love story sakura_love_sasuke 14 13.663 02-08-2009, 03:32 PM
Ultimul răspuns: Shadow.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)