Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ladies versus Butlers!

#1
[Imagine: ladies-versus-butlers.jpg]
Hina Akiharu si-a pierdut parintii cand era mic, si a fost adoptat de familia unchiului sau. A observat insa ca unchiul sau urmareste de fapt mostenirea parintilor sai, asa ca decide sa intre in liceul Hakureiryou. Totusi, infatisarea sa de delicvent sperie fetele, care formeaza majoritatea colectivului de studenti. Nefiind capabil sa se inteleaga cu colegii de clasa, Akiharu se intalneste cu prietena sa din copilarie, Saikyou Tomomi.

Puteti viziona acest anime si pe Extra Animezup, dand click aici.
Vizionare placuta 4...
[Imagine: Untitled-1.png]

#2

Ei bine spus, comedia / momentele ecchi ma tinut si distrati-a lungul episod. Eu recunosc ca wholesetup este complet stupid, dar este DANG destul de amuzant, si daca ignorati lucruri imposibil ca in cazul in care aceasta scoala ar putea exista, sau modul in care protagonistul nostru intrat cu examen lor "stricte de intrare"; acesta poate fi un anime foarte distractiv .

#3
Am cedat nervos dupa cateva episoade. Inteleg personalitatile personajelor ca fiind cliche...dar pentru Dumnezeu, cea mai mica sclipire de originalitate nu le-ar fi omorat.
Recunosc ca am vazut cam 8 episoade pana sa ma las balta si o vreme a fost amuzant. Dar TATA, asta e ceea ce ziceam in alt topic: cum sa tot fie amuzanta o poanta cu tipe dezbracate si asa ceva cand o repeti de 3 ori pe 5 minute? Asta e un exemplu clar unde e prea mult echi incat se duc naibii toate poantele fiindca te astepti.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)